Obserwuj w Google News

Maja Hyży zabrała córki na koncert. Po występie przechyliła sobie „małpkę” [FOTO]

2 min. czytania
03.07.2023 14:18
Zareaguj Reakcja

Maja Hyży dała kilkuminutowy występ na imprezie TVP „Roztańczona Polska”. Po swoim show udała się do garderoby, w której ochoczo wychyliła kilka łyków „małpki”. Praca dla telewizji publicznej jest aż tak wyczerpująca?

Maja Hyży zabrała córki na koncert. Po występie przechyliła sobie „małpkę”
fot. Paweł Murzyn/East News

Zaraz po Openerze w Gdyni, koncertach Beyoncé i Harry'ego Stylesa w Warszawie, w Polsce odbyła się kolejna wielka impreza. Mowa o wydarzeniu „Roztańczona Polska”, które odbyło się w Gorzowie Wielkopolskim pod patronatem  TVP. Na scenie pojawiła się plejada gwiazd – Izabela Trojanowska, Aleksandra Szwed, Chris Cugowski, Allan Krupa czy Maja Hyży.

Zobacz też:  Maja Hyży gorzko wspomina udział w „X Factor”. Jurorzy „byli straszni”

Maja Hyży dała koncert dla TVP. Na wyjeździe towarzyszyły jej córki

Maja Hyży od dawna współpracuje z telewizją publiczną, dlatego nie mogło jej zabraknąć na koncercie w Gorzowie Wielkopolskim. Wokalistko-influencerka swoje przygotowania do występu skrupulatnie relacjonowała na Instagramie. Pokazała swoim obserwatorom proces czesania, malowania, a opowiadając o tym wszystkim, napomniała, że zabrała ze sobą dwie córki.

Maja Hyży nie zaprezentowała publice swoich utworów, dlatego jej fani musieli obejść się ze smakiem i zadowolić coverami innych artystów. Show nie trwało długo, ale czas na zmianę stylizacji i tak się znalazł. Jak zaznaczyła ambitna wokalistka, jedna z kreacji była inspirowana Beyoncé. A czym Maja Hyży mogłaby zainspirować światową gwiazdę? Może formą odpoczynku po danym show?

Redakcja poleca

Maja Hyży popija „małpkę” po koncercie

Maja Hyży po koncercie wychyliła sobie łyczka z „małpki”. Choć doświadczona w instagramowych bojach gwiazda relacjonuje w sieci bardzo dużo, to o tym, co robiła po występie, nie wspomniała. Jednak i ta chwila została udokumentowana, z tym że trafiła w inne miejsce.

Wideo ukazujące Maję Hyży popijającą – sądząc po znajomym wyglądzie butelki – wódkę, trafiło na profil jej managera. W tle wklejono muzykę uwielbianej przez gwiazdę Beyoncé. Oprócz tego oznaczono też TVP.

Maja Hyży popija "małpkę" po koncercie

Maja Hyży popija "małpkę" po koncercie

‧ fot. screen/Instagram
Maja Hyży popija "małpkę" po koncercie

Maja Hyży popija "małpkę" po koncercie

‧ fot. screen/Instagram
Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS