Obserwuj w Google News

Maja Hyży planuje operację plastyczną? Skarży się na swój biust

2 min. czytania
22.02.2023 10:59
Zareaguj Reakcja

Maja Hyży nie ukrywa, że chodzi jej po głowie pomysł, by skorzystać z pomocy medycyny estetycznej. Piosenkarka marzy o poprawieniu kilku partii swojego ciała, które po trzech porodach nie wyglądają tak, jak by chciała. Zwróciła uwagę na swój biust.

Maja Hyży planuje operację plastyczną? Skarży się na swój biust
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Kariera Mai Hyży nabiera rozpędu. Piosenkarka stoi przed niemałym wyzwaniem — musi połączyć życie zawodowe z rolą mamy, a ta bywa naprawdę wymagająca. Piosenkarka zdaje sobie sprawę z tego, że kilka ciąż i macierzyństwo odbiły się na jej wyglądzie. W planach ma operacje plastyczne.

Zobacz także: Maja Hyży kłóci się z byłym mężem o dzieci? „Ma inne metody wychowywania”

Maja Hyży o operacjach plastycznych: "Po czwórce dzieci biust jest o kilka pięter niżej"

Po trzech porodach Maja Hyży zauważa w swoim ciele zmiany, z których nie jest do końca zadowolona. Trzy ciąże, w tym jedna bliźniacza, odbiły się na jej wyglądzie. Choć na razie nie jest to dla piosenkarki sprawa priorytetowa, Hyży przyznaje, że chodzi jej po głowie pomysl, by skorzystać z pomocy specjalistów od medycyny estetycznej.

Czasami myślę, jakby to było, gdybym ten brzuch troszeczkę podrasowała. (...) To samo z biustem. Po czwórce dzieci biust jest o kilka pięter niżej. Ale nie jest to moim priorytetem - tłumaczyła w rozmowie z Plotkiem.

Na razie muszą wystarczyć jej doraźne metody radzenia sobie z pociążowymi zmianami w figurze. Korzysta ze specjalnych ubrań, które przywracają jej pewność siebie.

Są takie gorsety i takie gacie, które mogę podciągnąć pod same pachy, które robią cuda - zdradziła.

Pomimo tego, że dostrzega w swojej figurze pewne niedociągnięcia, Hyży akceptuje siebie taką, jaką jest. Do szczęścia wystarczy jej fakt, że czuje się doceniana przez partnera.

Wiesz co, lubię to ciało, ale to też pewnie jest zasługa tego, że mam partnera, który akceptuje moje ciało. Ja mu się naprawdę podobam. Ale to też chodzi o to, żebym ja sama ze sobą czuła się dobrze.
Redakcja poleca

Eurowizja 2023. Maja Hyży będzie reprezentowała Polskę?

Maja Hyży jest jedną z gwiazd, które wezmą udział w eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Utwór, który zaprezentowała, od początku budzi wiele emocji. Nie wszystkie są pozytywne.

Hyży chce reprezentować nasz kraj piosenką "Never Hide". Utwór doczekał się teledysku, który — delikatnie mówiąc — nie spotkał się z ciepłym przyjęciem. Zdaniem internautów "Never Hide" i towarzyszące piosence wideo czerpią z przestarzałych trendów.

"Ta piosenka świetnie sprawdziłaby się na Eurowizji... w 2004 roku" — napisał pod teledyskiem jeden z fanów muzycznego konkursu.

Zgadzacie się?

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl/Plejada.pl