Obserwuj w Google News

Maja Hyży kłóci się z byłym mężem o dzieci? „Ma inne metody wychowywania”

2 min. czytania
21.02.2023 18:16
Zareaguj Reakcja

Maja Hyży udzieliła wywiadu i opowiedziała o skompilowanych relacjach w rodzinie patchworkowej, którą tworzy. Zdradziła też, czy zdarza jej się kłócić o dzieci z byłym mężem.

maja-hyży-kłóci-się-z-byłym-mężem-dzieci-grzegorz-ma-inne-metody-wychowywania
fot. Pawel Wodzynski/East News, Artur Zawadzki/East News

Maja Hyży od kilku lat tworzy patchworkową rodzinę, na którą składają się Wiktor i Alexander, czyli jej dwaj synowie z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym oraz dwie córki, Antonina i Zofia, których ojcem jest jej obecny partner, Konrad Kozak. Mężczyzna ma też córkę Blankę z poprzedniego związku. W najnowszym wywiadzie piosenkarka zdradziła, jak udało jej się poukładać relacje ze wszystkimi członkami tej sporej gromadki. Przyznała, że momentami jest jej ciężko.

Redakcja poleca

Maja Hyży o życiu w patchworkowej rodzinie. „Różnie bywa, ale jest to do zrobienia”

Kiedy Maja brała wraz z mężem udział w „ X Factorze”, chyba nie spodziewała się, że wkrótce czeka ją rozwód, a za kilka lat zacznie tworzyć szczęśliwą rodzinę, w której nie zabraknie skomplikowanych relacji.

- W patchworkowej rodzinie żyjemy i ze strony Konrada i ze strony mojej. Pogodzić te trzy światy razem jest momentami ciężko. Każdy ma inne metody wychowywania, inne poglądy, inne spojrzenie na to wszystko. Różnie bywa, ale jest to do zrobienia - rozpoczęła swoją wypowiedź Hyży.

Nie można zapominać, że do piątki pociech, które pozostają pod opieką Mai i Konrada należy jeszcze doliczyć Leona, czyli syna Grzegorza Hyżego i Agnieszki Hyży oraz córkę prezenterki Polsatu, Martę. W jakich relacjach pozostają dzieci Mai ze swoim przyrodnim i przybranym rodzeństwem?

- Z Konrada córką chłopaki się genialnie dogadują. To jest ten sam wiek, Blanka jest rok starsza i to jest ten sam poziom, mają wspólne tematy. Z tamtą stroną też się dobrze dogadują. Jest też mały brzdąc, więc tu nie ma kwestii dogadania, ale wiem, że opiekują się - mówiła w rozmowie z Plotkiem celebrytka.

Najważniejsze dla Hyży jest jednak to, że jej synowie nie muszą patrzeć na skłóconych rodziców. Maja już dawno miała się porozumieć z Grzegorzem, nie można więc mówić o konflikcie byłych małżonków.

- Pozamykałam już pewne sytuacje związane z moim przeszłym życiem i skupiłam się mocno na mojej rodzinie i partnerze. Teraz jest fajnie. Ja się dogaduje z tamtą stroną, dzieciaki też nie widzą spiny między mną a moim byłym mężem - podsumowała.

Podziwiacie ją za to, że udało jej się posklejać tę skomplikowaną rodzinną układankę?