Obserwuj w Google News

Maja Golec zachwyca anielskim głosem. Córka Pawła Golca podbija TikToka [WIDEO]

1 min. czytania
08.04.2021 12:07
Zareaguj Reakcja

Maja Golec zachwyciła talentem muzycznym na TikToku. Najstarsza córka Pawła Golca z zespołu Golec uOrkiestra nagrała cover piosenki "I see red" z filmu "365 dni". Jak poszło 17-letniej wokalistce?

Maja Golec
fot. Jacek Dominski/REPORTER/East News

Maja Golec to najstarsza córka Pawła Golca, jednego z liderów grupy muzycznej Golec uOrkiestra. 17-latka od kilku lat często pojawia się u boku ojca. Mogliśmy ją zobaczyć między innymi na prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polskiej w 2018 roku. Pojawiła się także na Gali Fryderyki 2018 w Teatrze Polskim w Warszawie. Córka artysty ma zadatki na prawdziwą gwiazdę - okazuje się, że odziedziczyła po nim talent wokalny.

Zobacz także:  Lucas Jagger przeszedł operację. 21-letni syn Micka Jaggera pokazał zdjęcia ze szpitala [FOTO]

Maja Golec odziedziczyła talent po ojcu? Zaśpiewała piosenkę z "365 dni"

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym Maja Golec wykonuje cover piosenki "I see red" z popularnego filmu "365 dni". Nastolatka cieszy się rosnącą popularnością na TikToku - jej profil obserwuje prawie 6 tys. osób, a pod nagraniami zebrała blisko 40 tys. polubień. 17-latka ma silny głos o miłym brzmieniu. Internauci w komentarzach wróżą jej udaną karierę muzyczną:

- Talent po tatusiu i wujku.

- Omg, ciarki!

- Piękny głos, aż miło słuchać.

- Niech to idzie w świat.

Wam też podoba się jej wykonanie?