,

Maja Bohosiewicz gwiazdą reality show Netflixa. Widzowie podzieleni. "Strzał w kolano"

Maciej Friedrich
21.12.2022 14:22

Maja Bohosiewicz została prowadzącą nowego reality show Netflixa "Love Never Lies Polska". Nie wszyscy widzowie są zachwyceni zaangażowaniem aktorki do produkcji. Pojawiły się głosy, że platforma "strzeliła sobie w kolano".

Maja Bohosiewicz
fot. Pawel Wodzynski/East News

Maja Bohosiewicz to polska aktorka, która rozpoznawalność zawdzięcza rolom w takich popularnych serialach jak "M jak Miłość", "Julia" czy "Na dobre i na złe". Choć nie może pochwalić się takim dorobkiem jak jej siostra Sonia, zyskała grono oddanych fanów. Być może już niedługo Maja stanie się uwielbianą przez widzów osobowością telewizyjną, otrzymała bowiem nową zawodową propozycję. Netflix ogłosił, że Bohosiewicz została prowadzącą nowego randkowego show "Love Never Lies Polska". Niestety, jeszcze przed premierą pierwszego odcinka pojawiły się głosy niezadowolenia.

Maja Bohosiewicz prowadzącą "Love Never Lies". Polska aktorka w randkowym show Netflixa

Informacja o nowym reality show pojawiła się na profilu Netflixa na Facebooku. W programie weźmie udział sześć par, które zamieszkają wspólnie w willi. Ich szczerość i prawdomówność będzie sprawdzana nowoczesnym wykrywaczem kłamstw. Uczestnicy będą nagradzani pieniędzmi za mówienie prawdy, nieuczciwe odpowiedzi będą karane. Para, która okaże się wobec siebie najszczersza, zwycięży.

W rolę gospodyni programu wcieli się Maja Bohosiewicz, aktorka pochwaliła się angażem na swoim profilu na Instagramie. Niestety, już teraz znaleźli się internauci, którym pomysł Netflixa nie przypadł do gustu.

- Prowadząca to strzał w kolano, no ale ok.

- O matko. Na pewno nie obejrzę.

- Wolałabym Sonię.

Prowadząca, aha - czytamy w komentarzach.

Nie brakuje jednak widzów, którzy są zachwyceni faktem, że to Maja poprowadzi program i są pewni, że poradzi sobie świetnie. Pierwszy odcinek "Love Never Lies Polska" zobaczymy już 25 stycznia 2023 roku.

loader

Logo radiozet Dzieje się