Zamknij

Magdalena Stępień o pierwszych świętach bez synka: "Dopada mnie niesamowity smutek"

04.12.2022 16:35

Magdalena Stępień podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, które spędzi bez synka Oliwiera. Chłopiec zmarł jakiś czas temu, a modelka próbuje poradzić sobie po stracie dziecka. 

Magdalena Stępień
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Dla większości osób to wesoły czas. Magdalena Stępień będzie musiała sobie poradzić jednak ze stratą synka Oliwiera, który w tym roku nie będzie obecny na wigilijnej wieczerzy.

Magdalena Stępień: pierwsze święta bez Oliwiera

Modelka od dłuższego czasu jest w żałobie. Jej stan pogarszają tylko chamskie komentarze "fanów", którzy zarzucali jej, że żyła z pieniędzy zebranych na pomoc synkowi albo że lansuje się na śmierci dziecka. Jeśli już można komuś zarzucać obliczone na zysk działania, to raczej mediom plotkarskim, dla których temat jest "klikalny".

Tymczasem Stępień przeżywa prawdziwy koszmar związany z traumą po stracie syna. Po raz kolejny dała temu wyraz za pośrednictwem Instagrama. Modelka zamieściła poruszające Instastory dotyczące świąt Bożego Narodzenia.

Magdalena Stępień/Instagram
fot.

Magdalena Stępień/Instagram

W relacji widzimy nagrobek syna celebrytki i wpis, który wyciska łzy. 

Przede mną kolejny trudny czas. Pierwsze Święta Bożego Narodzenia bez Oliwierka. Nie wiem, jak to udźwignę. Jakoś będę musiała, choć na samą myśl o tym dopada mnie niesamowity smutek.

Wizyty na cmentarzu paradoksalnie pomagają Stępień, która czerpie siłę, by dalej żyć. Gwiazda ewidentnie przechodzi żałobę i nie radzi sobie ze stratą dziecka. Miejmy nadzieję, że wszelkiej maści hejterzy przestaną zarzucać Stępień cynizm i wybijanie się na śmierci własnego dziecka.

loader

Pomoc w kryzysie psychicznym:

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17:00 do 19:00)
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
  • ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
  • Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)

RadioZET.pl/Instagram