Obserwuj w Google News

Schejbal i Damięcki mają romans? Tabloid przyłapał ich na czułościach. "On ma żonę"

2 min. czytania
18.11.2022 10:27
Zareaguj Reakcja

Magdalena Schejbal i Grzegorz Damięcki mają być w bliskiej relacji - sugeruje jeden z tygodników i publikuje zdjęcia aktorskiej pary, wymieniającej się czułościami w jednej z warszawskich kawiarni. Jednocześnie magazyn przypomina, że Damięcki jest oficjalnie żonaty. 

Magdalena Schejbal i Grzegorz Damięcki
fot. Bartosz KRUPA/East News

Magdalena Schejbal i Grzegorz Damięcki zostali posądzeni o romans przez jeden z tygodników. Magazyn "Życie na gorąco" opublikował zdjęcia namiętnych chwil byłej gwiazdy "Szpilek na Giewoncie" z aktorem znanym z komedii "Podatek od miłości", zrobione w jednej z warszawskich kawiarni. Jednocześnie magazyn podkreśla, że przyłapane gwiazdy nie są wolne, a już na pewno nie Grzegorz Damięcki, który oficjalnie pozostaje mężem Dominiki Lisowskiej, z którą ma troje dzieci. 

Redakcja poleca

Magdalena Schejbal i Grzegorz Damięcki posądzeni o romans

Wiadomo, że Magdalena Schejbal i Grzegorz Damięcki grają razem w Teatrze Ateneum. Przez kilka sezonów występowali m.in. w sztuce "Gra w życie", więc bliska znajomość nie powinna nikogo dziwić. Tymczasem "Życie na gorąco" sugeruje, że dwójkę aktorów łączy coś więcej niż tylko wspólna praca. 

Tygodnik relacjonuje, że Damięcki i Schejbal usiedli przy stoliku i "na uboczu i przy kawie szeptali coś do siebie, nie szczędząc czułych gestów, a nawet pocałunków" - czytamy w "Życiu na gorąco".

Magdalena Schejbal ma 11-letnią córkę z podhalańskim przedsiębiorcą Sławomirem Ziębą-Drzymalskim. Związek aktorki miał się już jednak zakończyć parę lat temu. O rozstaniu Grzegorza Damięckiego z żoną do dzisiaj nic oficjalnie nie wiadomo. 

Sfotografowana para na razie nie chce komentować spekulacji "Życia na gorąco".

Poniżej zdjęcia Magdaleny Schejbal i Grzegorza Damięckiego ze spektaklu "Gra w życie". Aktorzy grali razem w Teatrze Ateneum. 

EN_01316865_0027
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS
EN_01316877_0013
fot. Bartosz KRUPA/East News
EN_01316865_0030
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS
EN_01316865_0028
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS