Obserwuj w Google News

Magdalena Ogórek straciła program w TVP? Pracowała zaledwie 2 miesiące

2 min. czytania
22.08.2023 18:30

Program z udziałem Magdaleny Ogórek znika z TVP? „Arena poglądów” była nadawana w poniedziałki od 12 czerwca do 14 sierpnia. Nieoficjalnie wiadomo, dlaczego Telewizja Polska ma pozbywać się formatu.

Program z Magdaleną Ogórek znika z TVP
fot. Pawel Wodzynski/East News

Magdalena Ogórek ma na koncie spore doświadczenie związane z pracą w TVP. Dziennikarka współprowadzi program „W tyle wizji”, „O co chodzi” oraz „Minęła dwudziesta”. Była też związana ze „Studio Polska” oraz „W kontrze” - w tym ostatnim niestety nie udało jej się dojść do porozumienia z Jarosławem Jakimowiczem. Od czerwca 2023 roku została współprowadzącą „Areny poglądów” i towarzyszył jej Miłosz Kłeczek.

W „Arenie poglądów” goście komentowali najważniejsze wydarzenia minionych dni oraz wymieniano się poglądami. Największe emocje wzbudzały pytania zadawane przez publiczność w studiu – czasami dochodziło do ostrej wymiany zdań. Jak donosi „Presserwis”, już nie będzie nam dane oglądać „Areny poglądów”. Program ma zniknąć z TVP – nie ma go w ramówce na sierpień i wrzesień.

Zobacz także:  Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek mieli romans? Postawił sprawę jasno

Program z udziałem Magdaleny Ogórek zdjęty z anteny

Z nieoficjalnych informacji uzyskanych przez „Presserwis” wynika, że „Arena poglądów” w TVP1 nie będzie kontynuowana. Poniedziałkowy program oglądało średnio 425 tys. widzów, co jest wynikiem poniżej średniej kanału (najwięcej widzów odnotowano 19 czerwca – 562 tys.). To dlatego TVP ma wprowadzić pewne zmiany.

„Areny poglądów” na próżno szukać w ramówce na koniec sierpnia oraz początek września. TVP na razie nie odpowiedziała na pytania „Presserwisu” dotyczące przyszłości formatu. Dziennikarze jednak dowiedzieli się, że program nie będzie kontynuowany. Za to w ramówce ma pojawić się nowa produkcja o charakterze publicystycznym – ma mieć formułę debat, a za realizację będzie odpowiadać Telewizyjna Agencja Informacyjna.

Redakcja poleca

O „Arenie poglądów” kilkukrotnie pisano w mediach – wszystko za sprawą spięć w studiu. W jednym z odcinków Magdalena Ogórek w superlatywach przedstawiała Kartę Dużej Rodziny, która miała być jednym z prorodzinnych działań prawicy. Obecny w studiu student i aktywista Arkadiusz Nakielski zwrócił prowadzącej uwagę, że ten system akurat znajduje się na liście sukcesów PO.

Nie przegap
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News