Obserwuj w Google News

Magdalena Ogórek pogrążona w rozpaczy. Jej były mąż walczy o życie

Patryk Wołosz
2 min. czytania
28.03.2023 10:50
Zareaguj Reakcja

Były mąż Magdaleny Ogórek walczy o życie. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przeszedł długą operację. Z jakimi problemami zmaga się eks gwiazdy TVP?

Magdalena Ogórek martwi się o byłego męża
fot. Mateusz Grochocki/East News

Magdalena Ogórek była w związku małżeńskim z byłym posłem SLD, Piotrem. Chociaż niechętnie opowiada o szczegółach swojego życia prywatnego, wiadomo, że rozwód był dla niej ogromnie trudnym przeżyciem. Nie pomagał jej fakt, że ówczesny mąż miesiącami nie odbierał żadnej korespondencji z sądu.

Mimo to gwiazda TVP konsekwentnie unikała udzielania odpowiedzi na pytania dotyczące rozpadu jej małżeństwa. Zapewne chciała w ten sposób między innymi oszczędzić dodatkowego stresu swojej nastoletniej córce.

Redakcja poleca

Były mąż Magdaleny Ogórek trafił do szpitala

Życie go nie oszczędzało. W 2020 roku były mąż Magdaleny Ogórek został zatrzymany przez policję. Postawiono mu pięć zarzutów dotyczących m.in. oszustw finansowych.

Medialny rozgłos, który wywołało aresztowanie, miał odbić się na jego zdrowiu. Od tego czasu Piotr mierzy się z poważnymi problemami z krążeniem i ciśnieniem.

„Super Express” ustalił, że niedawno mężczyzna przeszedł kilkugodzinną operację.

Jego stan jest ciężki. Piotr dopiero w poniedziałek odzyskał przytomność, ale ma problemy z oddychaniem, bo płyn zbiera mu się w płucach - przekazał tabloidowi informator.

Zobacz także: Ogórek o wyroku Kurdej-Szatan. „Nie wiem, czy posypała głowę popiołem”

Magdalena Ogórek przeżywa dramat

Problemy byłego męża podobno dały w kość gwieździe TVP. „Super Express” donosi, że Ogórek wycofała się z życia towarzyskiego i – jak zwykle – powstrzymuje się od komentarzy.

Redakcja poleca

Magdalena Ogórek i Piotr M. wzięli rozwód w tajemnicy

Zanim spotkali się w sali sądowej, Ogórek i jej mąż przeżyli kilka lat w separacji. Dziennikarka TVP niejednokrotnie podkreślała, że z eks łączy ją wyłącznie obowiązek opieki nad córką. Rozwód miał odbyć się w listopadzie 2021 roku.

Dziennikarze „Super Expressu” dotarli do informatora, który wyjaśnił, że dziennikarka TVP i jej (były) mąż poczynili odpowiednie przygotowania, dzięki czemu rozprawa rozwodowa przebiegła bez problemów i była jedynie formalnością. Żadna ze stron nie orzekała o winie.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/SE.pl