Obserwuj w Google News

Magdalena Koleśnik urodziła. Gwiazda "Brzyduli" rodziła w towarzystwie zwierząt [FOTO]

2 min. czytania
04.06.2023 16:16
Zareaguj Reakcja

Magdalena Koleśnik, doskonale znana z "Brzyduli" i "Sweat", urodziła. Aktorka po raz pierwszy została mamą, a szczegóły niecodziennego porodu zdradziła czuwająca nad nią położna.

Magdalena Koleśnik
fot. Pawel Wodzynski/East News

Magdalena Koleśnik to popularna polska aktorka, która odniosła ogólnopolski sukces dzięki roli w produkcji "Sweat" z 2020 roku. Za kreację Sylwii otrzymała między innymi nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego i Kryształową Gwiazdę "Elle" na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wielbiciele seriali doskonale kojarzą ją jako Nadię z " Brzyduli" i Paulinę z "Klangora". W marcu 2023 roku Magdalena po raz pierwszy pokazała się publicznie z ciążowym brzuszkiem. Wiadomo już, że 33-latka została mamą. W mediach społecznościowych pojawił się post położnej, która zajmowała się porodem Koleśnik. 

Magdalena Koleśnik urodziła. Niecodzienny poród gwiazdy "Brzyduli"

Na profilu Magdaleny Koleśnik na Instagramie pojawił się post informujący o narodzinach dziecka aktorki. Opublikowała go Claudia Nil Atmaca, położna, która przyjmowała na świat maleństwo. Okazuje się, że gwiazda "Sweat" zdecydowała się na poród domowy, a w tej wyjątkowej chwili miały towarzyszyć jej nawet zwierzęta.

- Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki temu doświadczeniu wskoczyłam na nowy level bycia położną. Rozwinęłam się duchowo. Czułam, że daję i otrzymuję masę dobroci.
Ten poród rozwijał się niczym prog-rockowy utwór. Było tam wszystko. Morze miłości, zaufania, zachwytu, wiary w drugiego człowieka. Przestrzeń i akceptacja. Fizjologia. Płaczki. Przyjaciele (ludzcy i zwierzęcy). A owocem naszej cudownej współpracy były narodziny wspaniałej, małej istoty. Bezpiecznie, w domu, bez żadnych, nawet najmniejszych powikłań. Dlatego robię to, co robię. Właśnie dlatego. Niezmiernie wam dziękuję! Magda, Marcel, Maleństwo i wszystkim, którzy nas wspierali - napisała położna.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze zachwyconych internautów. Wielu fanów doceniło fakt, że Magdalena zdecydowała się na taką formę porodu.

Redakcja poleca

Magdalena Koleśnik rodziła w towarzystwie zwierzą. Aktorka została mamą

Pod postem, w którym oznaczono Magdalenę Koleśnik, zaroiło się od gratulacji i najlepszych życzeń dla mamy i nowo narodzonego maleństwa.

- Wspaniale słyszeć takie historie!

- Witaj na świece maluszku.

- Magda bohaterka! Gratulacje dla was.

- Wzruszające - czytamy.

My oczywiście przyłączamy się do gratulacji.