Obserwuj w Google News

Magda Gessler zdradziła szczegóły ślubu z Kozerawskim. Wywołała burzę

2 min. czytania
26.01.2023 15:22

Magda Gessler wzięła huczny ślub z Waldemarem Kozerawskim? Jeszcze na początku stycznia media aż huczały o zamążpójściu restauratorki. Uroczystość miała odbyć się w czerwcu 2022 roku. Teraz Magda Gessler tłumaczy się z zamieszania. Ślubu jednak nie było?

Magda Gessler Waldemar Kozerawski
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Magda Gessler od wielu lat jest w związku z chirurgiem plastycznym, Waldemarem Kozerawskim. Chociaż dzielą życie między Polskę, a Kanadę, to starają widywać się w każdej wolnej chwili. W marcu 2022 roku Magda Gessler pochwaliła się pierścionkiem od ukochanego.

Restauratorka puściła nieco pary z ust, odpowiadając na komentarz wścibskiej internautki, która zauważyła, że ukochany Magdy Gessler to tylko przyjaciel, a nie mąż. Gwiazda odpisała: „Mąż, było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym. Śpiewało nam na szczęście 80 górali... 25 czerwca... Obrączki i przysięga w dorożce”. Od razu posypały się gratulacje. Jak się okazuje, wszyscy źle zrozumieli wpis gwiazdy TVN. Magda Gessler już raz tłumaczyła, że ślub był, ale... prawie 20 lat temu. Pokazała nawet zdjęcie, a teraz uraczyła fanów głębszymi opowieściami.

Zobacz także:  Gessler chłodno o Miszczaku. Nie chciał „Kuchennych Rewolucji” w TVN-ie

Magda Gessler wzięła ślub? Gwiazda TVN się tłumaczy

- To stało się 20 lat temu, w dorożce, kiedy jechaliśmy na własne wesele. Oboje byliśmy jeszcze w separacji z naszymi partnerami, ale te dokumenty nie były dokończone, a chcieliśmy sobie wyznać wzajemnie miłość. Mój mąż wpadł na pomysł, aby mnie poprosić o rękę i założyć na moją rękę obrączkę. W dorożce, w drodze z hotelu nad Wisłą do mojej restauracji „Wesele” pod Teatrem Starym – tłumaczyła szczegółowo Magda Gessler w rozmowie z „Wirtualną Polską”.

Restauratorka uważa, że to rodzaj ślubu ekumenicznego, a jej dusza oraz dusza Waldemara Kozerawskiego są połączone. Oczywiście nie zabrakło hucznego wesela na 180 osób.

Redakcja poleca

Magda Gessler była rozbawiona nagłówkami portali plotkarskich, że wzięła ślub. Przyznała, że czasem odpisuje na posty w nocy, więc zdarza jej się zapomnieć o pewnych szczegółach. Tutaj wypadło jej z głowy dopisać, że uroczystość miała miejsce w 2003 roku.

Gwiazda TVN przez przypadek wywołała więc nie lada zamieszanie. Tak czy siak przyjęła setki, jeśli nie tysiące gratulacji, a te, chociaż spóźnione, na pewno sprawiły Magdzie Gessler przeogromną przyjemność.

RadioZET.pl/Wirtualna Polska

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS