Obserwuj w Google News

Magda Gessler stworzy galerię hejterów. Czyje zdjęcia tam zamieści?

2 min. czytania
24.11.2022 09:34
Zareaguj Reakcja

Od pewnego czasu Anna Dymna mierzy się z nieprawdopodobnym hejtem. Na pomoc pospieszyła jej Magda Gessler, która powiedziała, że podejmie właściwe działania, by ochronić aktorkę. Czy jej plan się powiedzie?

Magda Gessler stworzy galerię hejterów. Czyje zdjęcia tam zamieści?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Anna Dymna jest jedną z najbardziej cenionych polskich aktorek. 71-letnia gwiazda wielokrotnie udowodniła, że warsztat pozwala jej grać nawet najbardziej wymagające role. W 1971 roku po raz pierwszy stanęła przed kamerami, wcielając się w Anię w filmie "150 na godzinę". Nieco później pojawiła się w serialu "Janosik" i filmie "Kochaj albo rzuć", które sprawiły, że jej kariera nabrała tempa.

Niejeden aktor z takim stażem pracy mógłby zacząć myśleć o emeryturze, ale nie Dymna. Gwiazda "Znachora" wciąż jest aktywna zawodowo i w świecie show-biznesu czuje się całkiem dobrze. Sława ma jednak swoje mroczne strony. Niedawno aktorkę spotkała wyjątkowo przykra sytuacja.

Zobacz także: Anna Dymna płacze po nocach przez hejt: "Nienawiść niszczy wszystko"

Magda Gessler broni Anny Dymnej

Niedawno Anna Dymna po raz kolejny udowodniła, że żadna rola nie jest jej straszna. Straszny okazał się za to hejt. Wystąpiła w serialu "Wielka woda", wcielając się w otyłą kobietę, która nie była w stanie opuścić swojego domu. Jej charakteryzacja sprawiła, że część internautów zaczęła słać aktorce nienawistne wiadomości.

Niby jestem do tego przyzwyczajona, ale czasem popłaczę sobie w nocy, gdy nikt nie widzi. Na szczęście jeszcze to potrafię. Nie reaguję na takie prowokacje nigdy, bo jakiekolwiek reakcje tylko nakręcają spiralę nienawiści. A nienawiść niszczy wszystko — tłumaczyła w rozmowie z Onetem.

Jedną z osób, które nie potrafią pozostać obojętne, gdy ich bliski cierpi, jest Magda Gessler. Jak podaje Pomponik.pl gwiazda "Kuchennych rewolucji" wzięła aktorkę w obronę, zarzekając się, że stworzy album z twarzami hejterów.

Stworzę galerię hejterów. Pokażę wszystkim ich twarze, ich komentarze. Będę bronić pięknych, cudownych ludzi jak ty, Aniu. Ból, ubóstwo, zawiść, rozpacz, niepewność wtrącają ludzi na głębokie niziny człowieczeństwa. Trzeba im współczuć, ale nie dopuszczać ich trującej energii do siebie. Postawmy mur! Ta wystawa będzie już wkrótce. Ubóstwiam ciebie jako kobietę, człowieka, artystkę. Jesteś wspaniała! — miała napisać na Facebooku Gessler.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE