Magda Gessler poprawiała twarz? Chirurg medycyny estetycznej odpowiada. "Ten dzióbek"

06.02.2023 12:37

Magdzie Gessler bardzo często zarzuca się poprawianie urody. Chirurg medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź postanowił zdradzić, czy gwiazda "Kuchennych rewolucji" powiększyła usta. 

Magda Gessler
fot. Mateusz Jagielski/East News

Magda Gessler to jedna z najbardziej charakterystycznych polskich osobowości telewizyjnych. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zyskała rozgłos nie tylko za sprawą temperamentu i swoich kontrowersyjnych metod, obejmujących rzucanie zastawą i przekleństwa, ale także charakterystycznego wizerunku. Barwne kreacje i burza blond loków nie pozwalają na pomylenie restauratorki z żadną inną gwiazdą telewizji. Wielokrotnie zarzucano Magdzie, że poprawia swoją urodę z pomocą medycyny estetycznej. Pod jednym ze zdjęć 69-latki w mediach społecznościowych swój komentarz zostawił znany chirurg plastyczny.

Magda Gessler poprawiła usta? Jest komentarz chirurga plastycznego

Twarz Magdy Gessler często jest tematem plotek. Część internautów zarzuca gwieździe TVN ingerowanie w wygląd poprzez zabiegi medycyny estetycznej. Szczególne zainteresowanie budzą usta gwiazdy. Wątpliwości zdaje się rozwiewać komentarz Krzysztofa Gojdzia, chirurga plastycznego znanego między innymi z programu "Niezwykłe przypadki medyczne". Pozostawił on komentarz pod jednym ze zdjęć Gessler, w którym zapewnia, że jej usta są w pełni zasługą genów.

- Ach, te usta i ten dzióbek! I pomyśleć, że wszystko naturalne i że doktor Gojdź nic tu nie działał - napisał.

Magda Gessler odpowiedziała na komentarz lekarza i podkreśliła, że łączą ją z nim wyłącznie prywatne zażyłości i nigdy nie korzystała z jego usług.

- I dlatego się przyjaźnimy, bo nie mamy wspólnych interesów, tylko prawdziwa przyjaźń - poinformowała.

Magda Gessler zdradziła sekret swojego młodego wyglądu

Fani Magdy Gessler zastanawiają się, jak udaje jej się oszukać czas i po 69. urodzinach nadal wyglądać o wiele młodziej. Zwłaszcza jeśli rzeczywiście nie wspomaga się zabiegami medycyny estetycznej.

- Piękna jak zawsze.

- Pani Madziu, jak to pani robi, wygląda pani bez makijażu jak anioł.

- Z tego, co widzę, to w pewnym wieku chyba zaczyna się młodnieć - czytamy w komentarzach pod postami gwiazdy "Kuchennych rewolucji".

Być może wpływ na młody wygląd Magdy ma fakt, że w ostatnim czasie sporo schudła. Jak sama przyznała, zrzuciła 13 kilogramów bez rygorystycznej diety.

 - Gołym okiem widać moje 13 kilogramów. Jem mniejsze porcje. To żadne odkrycie, ale działa! Nigdy nie odchudzam się rygorystycznie. Nakazy i zakazy nie działają dobrze. Najważniejszy jest spokój, zaufanie sobie i zachowanie równowagi - zdradziła.

loader