Zamknij

Magda Gessler pokazała penisa na Instagramie: "Aż się głodna zrobiłam"

30.11.2022 15:38

Magda Gessler zamieściła na Instagramie nietypowe zdjęcie. Chciała wmówić fanom, że chodzi o śledzia z ziemniakami. Ci jednak wiedzieli swoje.

Magda Gessler
fot. Bartosz KRUPA/East News

Magda Gessler lubi prowokować i zadziwiać swoich fanów. Takiego zdjęcia w mediach społecznościowych nie spodziewali się chyba nawet najwięksi miłośnicy gwiazdy "Kuchennych rewolucji".

Magda Gessler pokazała penisa na Instagramie

Nie ma chyba barwniejszej gwiazdy w polskim show-biznesie od Magdy Gessler. Restauratorka od lat potrafi przyciągać uwagę widzów, czego świadectwem jest nieprzerwana emisja jej programu, którego każdy odcinek jest taki sam. Restauracyjne show to jednak tylko wierzchołek góry lodowej, bo dopiero w mediach społecznościowych można przekonać się, że Gessler umie zaskoczyć jak nikt.

Kto by się bowiem spodziewał, że twarz TVN pokaże... penisa na Instagramie. Oczywiście nie chodzi o członka samej zainteresowanej, tylko rysunek, który wykonała, a następnie postanowiła pochwalić się nim swoim fanom. Co ciekawe, stwierdziła, że zażartuje i wmówi odbiorcom, że to wcale nie jest męskie przyrodzenie, tylko... śledź z ziemniakami. Oceńcie sami.

Magda Gessler/Instagram
fot.

Magda Gessler/Instagram

Niewykluczone, że Gessler poszła tropem surrealistów i postanowiła złożyć hołd dziełu "Zdradliwość obrazów" autorstwa René Magritte'a, który namalował całkiem realistyczną fajkę, pod którą zamieścił napis "To nie jest fajka". Istnieje na to spora szansa, w końcu Gessler nie tylko zajmuje się kuchnią, ale również malarstwem, więc wiedzę z zakresu historii sztuki ma w małym... paluszku!

Bez względu na zamiary Gessler, trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka jej rysunek przypomina penisa. Nie tylko widzimy prącie we wzwodzie, ale również jądra, a nawet włosy łonowe. Fani gwiazdy nie dali się zwieść. W zasadzie każdy komentarz odnosi się do męskiego członka, którego internauci widzą w poście Gessler.

Ja tam widzę Wacka.
Głodnemu chleb na myśli.
Pani Madziu, wygląda to dość podejrzanie.
Widziały gały, co chciały.
Aż się głodna zrobiłam.
Taaaaak. Bardzo kreatywny śledź, Pani Madziu.
Dick na talerzu?
Wszystkie rybki mają pipki, a karasie po ku***ie.
Mi to pani Madziu nie wygląda na śledzia hahahha, ale głodnemu chleb na myśli.
Rzeknę, że ta ryba na półmisku nie jest taka jednoznaczna...
Śledziowe fusion z jajami muskanymi szczypiorem.

Jak widać, fani Magdy Gessler są równie pomysłowi, co ich idolka.

loader

RadioZET.pl/Instagram