Obserwuj w Google News

Magda Gessler planuje wyjazd z Polski. Jaki los czeka „Kuchenne rewolucje”?

2 min. czytania
08.07.2023 15:01
Zareaguj Reakcja

W poniedziałek Magda Gessler skończy 70 lat. Restauratorka wciąż aktywna jest zawodowo i niewiele wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Gwiazda TVN nie wie jednak, jak wyglądać będzie jej przyszłość, bo ma pewne marzenie, które wiąże się z opuszczeniem ojczyzny.

Magda-Gessler-planuje-wyjazd-z-Polski-Jaki-los-czeka-Kuchenne-rewolucje
fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler od lat jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Restauratorka zasłynęła tam dzięki swoim „ Kuchennym rewolucjom”, które na przestrzeni lat zmieniły realia i standardy wielu restauracji w kraju. Poza osiągnięciami w telewizji Magda może pochwalić się też własną potęgą gastronomiczną, która przed laty zachwyciła nawet córkę Elżbiety II.

Redakcja poleca

Ostatnimi czasy jednak Gessler postanowiła nieco zmodyfikować swoje usługi. Oprócz sprzedaży sałatki jarzynowej czy pasztetu w słoiku Magda zaczęła rozprowadzać również katering, któremu udało się zabłysnąć „napuchniętą zupą”. Mimo że „osiągnięcie” odbiło się w mediach szerokim echem, restauratorka niekoniecznie się nim przejęła. A może nie miała na to czasu? W ten weekend Gessler zorganizowała imprezę z okazji swoich 70. urodzin, które celebrowała w towarzystwie najbliższych.

Magda Gessler świętowała 70. urodziny

Trzeba przyznać, że mimo dojrzałego wieku, Magda wciąż utrzymuje doskonałą formę. Niedawno nawet wylądowała na okładce „Vivy!”, gdzie zapozowała z samą gazetą. W rozmowie z magazynem przyznała się także, że wcale nie zamierza przechodzić na emeryturę. Gwiazda TVN wciąż jest głodna wrażeń i wzorem swojego 92-letniego ojca chce pozostać aktywna.

- Mój ojciec pracuje codziennie i będę szła jego śladami. Może padnę kiedyś ze zmęczenia, ale nigdy nie podejmę decyzji, żeby odpuścić. Cały czas jestem ciekawa świata. Ciągle jestem głodna. […] Trenuję swoją głowę, dobre emocje. Bliżej mi jest do młodych ludzi – powiedziała.

Restauratorka zaprzecza wszystkim pogłoskom na temat swojej niesprawności, zapewniając, że sercem jest wciąż młoda. Magda zdradziła jednak, że mimo że prędko nie zamierza się wycofać, ma ona pewne marzenie, którego spełnienie możliwe jest tylko po opuszczeniu ojczyzny.

Magda Gessler planuje wyjazd z Polski? Co z „Kuchennymi rewolucjami”?

Gessler chciałaby na stałe zamieszkać ze swoim ukochanym Waldemarem, który dzieli swoje życie na Polskę i Kanadę. Wiele wskazuje jednak na to, że Gessler nie widzi ich przyszłości za oceanem. Jej marzenia sięgają nieco bliżej, bo do Hiszpanii, w której pewnego dnia chciałaby osiąść.

- Mam jedno marzenie, na razie odłożone wysoko na półkę. Chciałabym prowadzić hotel nad morzem, z restauracją, w której sama gotuję. Gdzieś w Hiszpanii. Na południu. Karmię ludzi, jest upał, słychać szum morza, śmiech, gwar rozmów – przyznała restauratorka.

Magda nie ukrywa jednak, że może to wydarzyć się dopiero za kilka lat. Wygląda na to, że fani „Kuchennych” jeszcze przez jakiś czas mogą spać spokojnie.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/se.pl