Obserwuj w Google News

Magda Gessler ma nową przyjaciółkę? Najpierw to, a później impreza

2 min. czytania
01.06.2023 11:59
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler świętowała niedawno imieniny. Na imprezie zorganizowanej z tej okazji pojawili się jej najbliżsi znajomi i jedna niedawno poznana koleżanka. Będzie z tego wielka celebrycka przyjaźń?

Magda Gessler ma nową przyjaciółkę? Najpierw to, a później impreza
fot. Artur Zawadzki/East News

Magda Gessler z kolegami i koleżankami z branży dogaduje się śpiewająco. Doskonale odnajduje się w towarzystwie młodszych znajomych – od lat ma dobre kontakty z Joanną Krupą (bawiła się nawet na jej wieczorze panieńskim), a do grona przyjaciółek restauratorki dołączyła niedawno kolejna znana w mediach persona. - Ta samo bicie serc – stwierdziła Magda Gessler na Instagramie.

Zobacz też:  Magda Gessler była dręczona przez własną matkę? "Miała obsesję"

Magda Gessler świętowała imieniny. Lista gości zaskakuje

29 maja Magda Gessler świętowała swoje imieniny. Jak na restauratorkę przystało, swoich gości zaprosiła na dobre jedzenie w jednej ze stołecznych włoskich knajp. Jak relacjonuje „Super Express” imprezowiczów nie było zbyt wielu – na spotkaniu pojawiła się córka gwiazdy TVN-u Lara Gessler z mężem, projektanci marki MMC i wieloletni przyjaciel Gesslerów – ortopeda Robert Śmigielski.

Oprócz tego na kolację dołączyła Ewa Chodakowska, która na tę okazję wybrała jasnofioletowy komplet dresowy. Okazało się, że stylizacja nie była przypadkowa.

Redakcja poleca

Ewa Chodakowska przyniosła Magdzie Gessler sentymentalny prezent

Fit influnecerka podarowała swojej koleżance bukiet bzu. Okazało się, że Gessler ma ogromną słabość do fioletu właśnie z powodu tych kwiatów. - To kolor magiczny: wywołuje wiosenne eteryczne emocje... Dziękuje Ewo za najpiękniejszy intensywny bukiet pachnącego bzu: w punkt mojej pasji do bzu… - napisała na Instagramie Magda Gessler.

Panie poznały się niedawno i jak widać, zaiskrzyło od razu. Trzy dni temu na profilach obu celebrytek pojawiło się nagranie ze studia nagraniowego „MasterChefa”. Chodakowska i Gessler postanowiły razem zatańczyć, czym od razu podzieliły się w sieci.

- Ta sama energia!!! To samo bicie serc!!! Ten sam rytm!!! - napisała zachwycona restauratorka.

Myślicie, że ten duet stworzy razem coś spektakularnego?