Obserwuj w Google News

Madonna w stroju od polskiej projektantki! „Obdarzono mnie zaufaniem”

2 min. czytania
18.01.2023 18:27
Zareaguj Reakcja

Madonna w niedawnej sesji dla włoskiego wydania znanego magazynu wystąpiła w niesamowitej kreacji! 64-letnia królowa muzyki pop miała na sobie zjawiskowy, nieco mroczny gorset, a na jej głowie błyszczała okazała korona. Słynąca z kontrowersyjnego stylu piosenkarka wybrała projekt polskiej artystki, która ma na swoim koncie współpracę z wieloma sławami.

Madonna i Katarzyna Konieczka
fot. B4859 / Avalon/Photoshot/East News/Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News

Madonna od lat uznawana jest za legendę muzyki rozrywkowej – jej hity „Like a Virgin” czy „La Isla Bonita” znane są niemal na całym świecie. Gwiazda nie spoczęła na laurach i bardzo stara się, by jej sława nie przeminęła. Aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, publikując czasem dość kontrowersyjne nagrania na TikToku.

Zobacz także:  Madonna w bluzie z Janem Pawłem II. „Podążam za gigantami“ [ZDJĘCIA]

Madonna dba, by wciąż było o niej głośno. Mimo wieku nie zwalnia tempa

Profil Madonny na Instagramie obserwuje obecnie niemal 19 milionów użytkowników – choć „królowa popu” ma już 64 lata nie zamierza kończyć swojej kariery i stara się utrzymywać stały kontakt z fanami. Niedawno zapowiedziała też następną trasę koncertową "The Celebration Tour", podczas której wykona swoje największe hity.

Jestem podekscytowana, że mogę odkryć tak wiele piosenek, jak to możliwe, by dać moim fanom show, na jakie czekali

— zapowiedziała cytowana przez „Billboard”.

Gwiazda angażuje się w międzyczasie w różne projekty – niedawno wystąpiła w sesji zdjęciowej dla czasopisma "Vanity Fair Italy" gdzie pokazała się w odważnej odsłonie.

Redakcja poleca

Madonna pozuje w stroju projektu Polki! Ten gorset robi wrażenie

Madonna pozuje na okładce w okazałej koronie, a na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć ją w wyjątkowym gorsecie. Oba projekty wyszły spod ręki zdolnej artystki z Sopotu, Katarzyny Konieczki.

- Dużo we mnie emocji, obudziłam się i nie zdążyłam wypić kawy, gdy wieść rozeszła się po świecie. Dostałam od razu duży "feedback", że sesja robi wrażenie i idealnie wpisała się w wizję fotografa i całej ekipy "Vanity Fair Italia". Czekam teraz na kolejne elementy sesji dla włoskiego magazynu i bardzo się cieszę z tej współpracy, zwłaszcza z okładki i korony dla królowej popu. Nie da się bardziej uhonorować tego wysiłku i pracy – skomentowała projektantka cytowana przez portal „Trójmiasto.pl”.

Madonna to nie jedyna gwiazda, która miała okazję nosić stroje stworzone przez Konieczkę. Kreatorka mody ubierała już m.in. Dodę, Justynę Steczkowską, Lady Gagę czy Fergie. Wszystko ze względu na oryginalny styl, charakterystyczny dla artystki, który widać też w nieco mrocznym gorsecie, w którym autorka „Material Girl” zachwyciła na łamach włoskiego magazynu.

Ten gorset to wyjątkowy projekt. Wspaniale wyszedł także pod kątem koloru (...) Obdarzono mnie zaufaniem, miałam też dużo czasu na stworzenie każdego stroju, ale też styliści wiedzieli, że od lat specjalizuję się w kostiumach maryjnych, szczególnie tych inspirowanych polską sztuką sakralną. Wiedzieli, czego mogą się po moich pracach spodziewać

 – wyjaśniła dziennikarzom Katarzyna Konieczka.

Jak Wam się podoba Madonna w takim wydaniu?

RadioZet.pl/"Billboard"/"Trójmiasto.pl/"Vanity Fair Italy"

Screen Instagram/konieczkacostumes
fot. Screen Instagram/konieczkacostumes