Obserwuj w Google News

Maciej Kurzajewski weźmie udział w Iron Manie. Sportowa pasja prezentera

2 min. czytania
09.02.2023 09:46
Zareaguj Reakcja

Maciej Kurzajewski, słynny prezenter telewizyjny, którego życiem prywatnym żyją tysiące osób w ostatnich miesiącach, zapowiedział właśnie wzięcie udziału w sportowym wyzwaniu. Mężczyzna potwierdził, że zapisał się na triatlon Iron Mana. Internauci nie kryją zachwytu nad sportową pasją Kurzejewskiego.

Maciej Kurzajewski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Maciej Kurzajewski to słynny komentator sportowy i prezenter telewizyjny, pojawiający się często w telwizji śniadaniowej. Miliony Polaków znają go z anteny Telewizji Polskiej i programu „ Pytanie na śniadanie”, który prowadzi wspólnie z Katarzyną Cichopek, od niedawna wybranką swojego serca. Tą relacją od kilku miesięcy żyje polski internet i wciąż nie może nasycić swojego plotkarskiego głodu. Internauci ochoczo wyszukują kolejnych informacji na temat pary. Chcą, by rewelacje z ich życia prywatnego wywoływały w nich coraz silniejsze emocje. Hasło: „więcej, szybciej, mocniej” będzie teraz przyświecać także Maciejowi Kurzajewskiemu, który ogłosił właśnie chęć udziału w zawodach sportowych Iron Man 2023.

Redakcja poleca

Maciej Kurzajewski weźmie udział w Iron Manie 

Maciej Kurzejewski podzielił się informacją o nowym sportowym wyzwaniu za pomocą swojego konta w serwisie społecznościowym Instagram. Na koncie @maciejkurzajewski, obserwowanym przez prawie osiemdziesiąt tysięcy fanów, pojawiła się wiadomość o wysłaniu oficjalnego zgłoszenia do słynnej imprezy sportowej.

Skąd to zaskoczenie?! Skoro słowo się rzekło, to dzisiaj oficjalne potwierdzenie mojego startu w #ironmangdynia2023. Już o 20.00 na Facebooku Ironman Poland 2023 oficjalna prezentacja. Serdecznie zapraszam! 

W ciągu kilku godzin wpis polubiono ponad tysiąc razy, a ponad trzydzieścioro internautów zostawiło komentarz. Jednym z autorów komentarz był polski aktor Rafał Mroczek. Mężczyzna napisał:

– To się nazywa wyzwanie. Maćku życzę determinacji, wytrwałości, energii, radości i zdrówka. Jazda!

Maciej Kurzajewski weźmie udział w Iron Manie. Teraz przedstawia trenerów, którzy pomogą osiągnąć mu cel

Niedługo po publikacji pierwszego zdjęcia, zapowiadającego udział w wydarzeniu, Maciej Kurzajewski postanowił podzielić się fotografiami osób, które pomogą mu osiągnąć swój sportowy cel. 

Pierwszym z nich jest Marek Bala, właściciel sklepu rowerowego Na Szosie.

Maciej Kurzajewski napisał krótki wpis na temat swojego trenera i jego sklepu. Na Instagramie czytamy:

– Z radością przestawiam pierwszego z partnerów, którzy będą mnie wspierać na drodze przygotowań do startu w #ironmangdynia2023 - @SalonNaSzosie już dzisiaj zamówił dla mnie dokładnie taki rower czasowy. To tutaj od zawsze serwisowałem wszystkie moje rowery! Marek Bala i jego Specjaliści są Najlepsi! Dziękuję, że jesteście ze mną! Jak opanować tę "bestię" do triathlonowej jazdy? Czekam na podpowiedzi. ☺️ No i czy lepsza "szosówka" czy rower do jazdy na czas? 

Iron Man 2023 – kiedy się odbędzie? 

Warszawska edycja Iron Mana, w której najprawdopodobniej weźmie udział Maciej Kurzajewski, zaplaonowana jest na 11 czerwca. Drugie zawody odbędą się 5 sierpnia w Gdyni, a tegoroczny sezon zakończy się 3 września w Poznaniu.

Czytaj także: Katarzyna Cichopek przesadziła z retuszem? „Z talią coś nie tak”

RadioZET.pl/MTP.pl/Instagram

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl