Zamknij

Kurzajewski skomentował zaręczyny z Cichopek. Krótko, acz treściwie

29.11.2022 21:57

Maciej Kurzajewski miał oświadczyć się Katarzynie Cichopek podczas pobytu w Nowym Jorku – takie rewelacje podają media. Podczas gali 70-lecia TVP na dłoni gwiazdy „M jak miłość” błyszczał rzucający się w oczy pierścionek. Dziennikarz TVP odniósł się do tabloidowych doniesień.

Maciej Kurzajewski Katarzyna Cichopek
fot. screen Instagram katarzynacichopek

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek wciąż królują na medialnym świeczniku. Odkąd zadebiutowali jako para w „Pytaniu na śniadanie” i pojawili się razem na jubileuszu TVP, codziennie czytamy nowe doniesienia na ich temat. Informator „Pudelka” ujawnił, że romantyczne zaręczyny miały mieć miejsce w Nowym Jorku – Maciej Kurzajewski startował wówczas w maratonie. Najnowsze zdjęcia Katarzyny Cichopek też naprowadzają na pewien trop.

Zobacz także: Cichopek i Kurzajewski zamieszkają razem! „Rozglądają się za dużym domem”

Maciej Kurzajewski skomentował doniesienia o zaręczynach

„Pudelek” doniósł, że zdjęcia, które niedawno opublikowała Kasia Cichopek, zostały wykonane w Nowym Jorku. Za ich wykonanie miała odpowiadać fotografka, której specjalizacją są… sesje narzeczeńskie.

Wiele osób sądziło, że Maciej Kurzajewski do Nowego Jorku poleciał sam. Jednak informator „Pudelka” zdradził, że Kurzopki są wręcz nierozłączne, a dzięki wyjazdom za granicę mogą być w pewnym stopniu anonimowi. To właśnie tam mieli się zaręczyć. Oczywiście w planie jest także ślub, ale mają czekać na odpowiedni moment – aż atmosfera wokół nich nieco się uspokoi.

„Fakt” postanowił skontaktować się z Maciejem Kurzajewskim i poprosić go o komentarz. Ten nie zaprzeczył i – jak można się było spodziewać – woli nie rozprawiać szczegółowo o życiu prywatnym.

- Nie komentuję takich spraw. Mamy swoje życie prywatne i bardzo się cieszę, że je mamy! - odpowiedział krótko Maciej Kurzajewski.

RadioZET.pl/Pudelek.pl/Fakt.pl

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

loader
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS