Obserwuj w Google News

Syn Macieja Kurzajewskiego wrócił do Polski. Gwiazdor TVP hucznie go powitał

2 min. czytania
09.07.2023 15:00

Maciej Kurzajewski zaprzeczył doniesieniom Pauliny Smaszcz o rzekomych problemach w kontaktach z dziećmi. W sieci pokazał, jak powitał jednego z synów po jego powrocie z Holandii.

Maciej Kurzjewski powitał syna po powrocie do Polski
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER EAST NEWS

Maciej Kurzajewski odnalazł nową miłość, ale także poważnie naraził się byłej żonie. Odkąd gwiazdor " Pytania na śniadanie" ogłosił, że jest w związku z Katarzyną Cichopek, musi mierzyć się z nieustannymi atakami Pauliny Smaszcz. "Kobieta petarda" nie oszczędza byłego męża, wytykając mu to, że rzekomo odsunął się od synów i skupił wyłącznie na nowej, medialnej relacji. Jedno z najnowszych zdjęć Kurzajewskiego zdaje się jednak zadawać kłam teorii o rodzinnym konflikcie.

Maciej Kurzajewski pokazał, jak powitał syna. Julian Kurzajewski wrócił do Polski

Młodszy z synów Macieja Kurzajewskiego, Julian, przez rok uczestniczył w wymianie AFS Polska i zamieszkał w Holandii.

- Moja rodzina goszcząca mieszka ze mną w barce mieszkalnej i oprócz mnie w rodzinie jest jeszcze jeden uczestnik z Chile. Mieszkamy wspólnie od dwóch miesięcy i bardzo dobrze się dogadujemy. W mojej relacje spróbuję pokazać moje codzienne życie w Holandii z pewnym małym zwrotem akcji, którym jest również zdobywanie zachowań i nawyków nie tylko holenderskich, ale również południowo-amerykańskich - pisał na swoim profilu na Instagramie.

Syn gwiazdora TVP wrócił do Polski, choć nie wiadomo, czy na stałe. Maciej Kurzajewski nie krył ogromnej radości i przywitał syna uroczym napisem "Witaj w domu", co mogliśmy zobaczyć na profilu dziennikarza na Instagramie.

Redakcja poleca

Syn Macieja Kurzajewskiego wrócił do Polski. Gwiazdor "Pytania na śniadanie" powitał dziecko w kraju

Post Macieja Kurzajewskiego ciężko uznać za potwierdzenie słów Pauliny Smaszcz, która sugerowała, że synowie nie mogą liczyć na tatę i muszą zapowiadać się, kiedy zamierzają go odwiedzić. Problemem miała być obecność "pani Kasi", jak nazwała Katarzynę Cichopek. Julian jednak mógł liczyć na wyjątkowo ciepłe przyjęcie.

Przypomnijmy, że Smaszcz i Kurzajewski mają dwóch synów. Starszy z nich, Franciszek, sam cieszył się z powiększenia rodziny. W marcu 2023 roku pojawiła się informacja, że skonfliktowani byli małżonkowie zostali dziadkami.

Maciej Kurzjewski wita syna w domu
fot. screen: Instagram @maciejkurzajewski