Obserwuj w Google News

Siostra Macieja Kurzajewskiego została ekspertką TVP. "Wieczna Beduinka"

2 min. czytania
10.07.2023 08:06
Zareaguj Reakcja

Maciej Kurzajewski ma powody do dumy. Siostra prowadzącego "Pytania na śniadanie", Małgorzata Kurzajewska-Zarinah, pojawiła się w TVP w roli ekspertki. Czy czeka ją imponująca kariera w publicznej telewizji?

Małgorzata Kurzjewska -Zarinah ekspertką TVP
fot. screen: Instagram @margorka

Maciej Kurzajewski to jeden z największych gwiazdorów Telewizji Polskiej. Odkąd wyszło na jaw, że z Katarzyną Cichopek łączy go nie tylko prowadzenie " Pytania na śniadanie", dziennikarz musi mierzyć się z atakami byłej żony. Paulina Smaszcz wielokrotnie krytykowała byłego męża, ale Maciek może liczyć na wsparcie bliskich. Jedną z osób, które publicznie broniły gwiazdora TVP, była jego siostra, Małgorzata Kurzajewska-Zarinah.

- Znam swojego brata, z wadami i zaletami. Ten czas jest, jako dla człowieka, trudny. Ten festiwal mitomanii Pauliny uderza w Maćka, dzieci i naszą rodzinę. W odróżnieniu od opinii publicznej my znamy prawdę o Paulinie - pisała na Instagramie.

Okazuje się, że Małgorzata poszła w ślady znanego brata i także wystąpiła w Telewizji Polskiej.

Małgorzata Kurzajewska-Zarina ekspertką TVP. Siostra Macieja Kurzajewskiego została "wieczną Beduinką"

Małgorzata Kurzajewska-Zarinah została zaproszona do programu TVP Info "W kontrze", choć przedstawiono ją bez użycia nazwiska Kurzajewska. Siostra gwiazdora "Pytania na śniadanie" jako "wieczna Beduinka" została ekspertką od spraw Ziemi Świętej.

- Jesteśmy stworzeni na korzeniach chrześcijańskich i od tego się nie odetniemy (...). Ziemia Święta jest miejscem, w którym dopełniają się cztery ewangelie kanoniczne - opowiadała.

Okazuje się, że Małgorzata była świetnie przygotowana merytorycznie do rozmowy.

Siostra Macieja Kurzajewskiego zostanie gwiazdą TVP? Wystąpiła w roli ekspertki

Małgorzata Kurzajewska-Zarinah doskonale wie, o czym mówi, od lat bowiem pilotuje wycieczki po Ziemi Świętej. Jej mąż pochodzi z Jerozolimy i także jest licencjonowanym przewodnikiem. Para poznała się w Tyberiadzie, ale ukochany Małgorzaty przeniósł się dla niej do Polski. Na ślubnym kobiercu stanęli w Warszawie.

Kto wie, być może siostra Macieja Kurzajewskiego także zostanie czołową postacią Telewizji Polskiej.

Redakcja poleca