Obserwuj w Google News

Kurzajewski chce „okraść” rodzinę? Smaszcz ujawnia jego kłamstwa

2 min. czytania
24.11.2022 11:28
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz zapowiadała, że będzie punktować kłamstwa Macieja Kurzajewskiego. Była żona gwiazdora TVP zaserwowała mediom kolejną porcję „ciekawostek” na temat dziennikarza. Przy okazji znów dostało się Katarzynie Cichopek.

Paulina Smaszcz Maciej Kurzajewski
fot. VIPHOTO/East News

Paulina Smaszcz nie powstrzymuje się od kolejnych komentarzy na temat Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Nie tak dawno ujawniła szczegóły rozwodu z dziennikarzem, a także zasugerowała, że były mąż chciał rozstać się z obecną ukochaną. Zdradziła także, że TVP chciała go zwolnić, ale na szczęście w porę zainterweniowała. Kolejne doniesienia podsycają napiętą atmosferę.

Zobacz także:  Maciej Kurzajewski nasłał policję na Paulinę Smaszcz? Chce, żeby przestała nachodzić jego matkę

Paulina Smaszcz wylicza kolejne kłamstwa Macieja Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz udzieliła krótkiego wywiadu portalowi „Party”. Dziennikarka dosadnie powiedziała, co sądzi o pierwszym wspólnym wywiadzie byłego męża i Kasi Cichopek.

Ich wywiad w trakcie gali to była żenada. Tak, powiedział, że zachwycał się nią, gdy miała 18 lat. Szkoda, że wtedy był ze mną w związku i mieliśmy pierwszego syna. On już się w tych kłamstwach gubi podsumowała Paulina Smaszcz i ujawniła coś szokującego.

- On nawet synów okłamał, jakie ma wykształcenie. Dopiero synowie mi powiedzieli, że tata całe życie im mówił, że skończył prawo. Jakie prawo? On nawet nie zaczął tego prawa – kontynuowała.

Redakcja poleca

Następnie Paulina Smaszcz oskarżyła o kłamstwo zarówno Macieja Kurzajewskiego, jak i Kasię Cichopek. Twierdzi, że gwiazdor „Pytania na śniadanie” chce… „wszystkich okraść”. Dodatkowo zahaczyła o wątek Marcina Hakiela.

- Jako para już tak kłamią, że osiągnęli szczyt. Ja rozumiem, że pani Katarzyna dogadała się z panem Marcinem Hakielem. I bardzo dobrze. Zobaczymy, jak będzie dalej. My na początku też się super dogadywaliśmy. Wybaczyłam, ale nie zapomniałam. A teraz mój były mąż próbuje nas wszystkich oszukać i okraść skwitowała Paulina Smaszcz.

RadioZET.pl/Party.pl

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS