Obserwuj w Google News

Maciej Dąbrowski wraca do Kanału Sportowego. Znowu będzie prowadził „KS Poranek”

2 min. czytania
03.11.2023 10:26
Zareaguj Reakcja

Po miesiącu nieobecności Maciej Dąbrowski wraca do Kanału Sportowego. „Człowiek Warga” znowu będzie pojawiał się w porannym programie. Poinformowano o tym w „Hejt Parku”.

Maciej Dąbrowski wraca do Kanału Sportowego. „Człowiek Warga” będzie prowadził „KS Poranek”
fot. Jakub Kaminski/East News

Maciej Dąbrowski wrócił do łask włodarzy Kanału Sportowego. Prowadzący kanał „Z Dvpy” znowu będzie pojawiał się w „KS Poranek”. Miesiąc temu został odsunięty od programu, gdy przypomniano, że lata temu nagrał film, na którym kierował niesmaczne żarty w stronę nieletnich.

Maciej Dąbrowski wraca do Kanału Sportowego

Maciej Dąbrowski po kilku tygodniach nieobecności wraca do Kanału Sportowego. O tym, że „Człowiek Warga” ponownie będzie prowadził „KS Poranek”, poinformowano 2 listopada w „Hejt Parku”. Tomasz Smokowski zasugerował, że przewinienie, za które odsunięto Dąbrowskiego od programu, można puścić w niepamięć – Uważamy, że są rzeczy, od których nie ma odwrotu, a są takie, za które po prostu nie można płacić całe życie – powiedział.

Redakcja poleca

Maciej Dąbrowski zniknął z Kanału Sportowego miesiąc temu

Afera Pandora Gate zwróciła uwagę na niestosowne zachowania influencerów, nie tylko tych, którzy byli w nią bezpośrednio zamieszani. W związku z tym nieprzyjemne konsekwencje spotkały Gimpera, który stracił intratną współpracę z bankiem, oraz Macieja Dąbrowskiego.

Redakcja poleca

Tym, co zmusiło decydentów Kanału Sportowego do podjęcia decyzji o rozstaniu się z Maciejem Dąbrowskim, był film sprzed lat, na którym youtuber opowiadał niesmaczne żarty o seksie osobom małoletnim. – Okazało się, że dziewięć lat temu [Dąbrowski – przyp. red.] wykonał absolutnie skandaliczne nagranie, które miało być żartem, ale jeśli było żartem, to bardzo, bardzo słabym – oznajmił wówczas Krzysztof Stanowski.

Źródła: Radio ZET/Wirtualnemedia.pl

Nie przegap
Pandora Gate. Kto jest zamieszany w aferę na YouTube?
11 Zobacz galerię
fot. BOLESLAW WALEDZIAK/REPORTER, Karol Makurat/REPORTER, Kamil Piklikiewicz/East News