Obserwuj w Google News

"Love Island" znika z Polsatu. Miszczak znów wprowadza zmiany

2 min. czytania
25.01.2023 21:57
Zareaguj Reakcja

Edward Miszczak wprowadza kolejną zmianę. Po roszadach w obsadzie show "Twoja twarz brzmi znajomo", przyszła pora na usunięcie z Polsatu hitu stacji - "Love Island: Wyspa miłości".

Love Isladn/Edward Miszczak
fot. Polsat/materiały prasowe/Jerzy Dudek/Dzien Dobry TVN/East News

Edward Miszczak zadecydował o zdjęciu z Polsatu wielkiego hitu. Mowa o programie "Love Island: Wyspa miłości", który zniknie z anteny stacji. To kolejne zmiany po aferze z show "Twoja twarz brzmi znajomo".

"Love Island" znika z Polsatu?

"Love Island: Wyspa Miłości" to popularny program telewizyjny, który jest emitowany na całym świecie. Grupa singli przebywa razem na tytułowej odciętej od świata wyspie, gdzie mają okazję poznać się i nawiązać romantyczne relacje. Show zawiera wiele intryg, zwrotów akcji i emocjonalnych scen. Uczestnicy są pod ciągłą obserwacją kamer, ku uciesze widzów. Celem uczestników jest znalezienie swojej drugiej połówki i zdobycie nagrody głównej. Program jest bardzo popularny w wielu krajach i cieszy się dużą oglądalnością. W Polsce prawa do formatu wykupiła stacja Polsat. Polska edycja "Love Island: Wyspa Miłości" doczekała się 6 sezonów.

Redakcja poleca

Widzowie czekają obecnie na 7. serię programu. Jak podaje Super Express, na zmianie w obsadzie "Twoja twarz brzmi znajomo", decyzje nowego dyrektora programowego Polsatu się nie skończą. Miszczak postanowił bowiem, że show "Love Island: Wyspa Miłości" zostanie usunięty ze stacji matki i trafi do ramówki TV4. To właśnie na tym kanale mają być emitowane odcinki 7. sezonu show.

Nowy sezon "Love Island" wzmocni wiosenną ofertę programową Czwórki. Jest to początek zmian zaplanowanych dla tej anteny. Szczegóły będziemy przekazywać wkrótce.

Skąd powód tej decyzji? Czyżby Polsat odchodził powoli od łatki stacji dla prymitywnej gawiedzi i inwestował w mądrzejsze programy? Nic bardziej mylnego! Zdaniem dziennikarzy Super Expressu, celem Miszczaka jest uatrakcyjnienie ramówki innych kanałów należących do Polsatu.

Redakcja poleca

"Love Island: Wyspa Miłości" sezon 7: kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie randkowe show prowadzone przez Karolinę Gilon trafi do oferty TV4. Zdradzono jedynie, że premiera nowych odcinków będzie częścią wiosennej ramówki kanału. 

RadioZET.pl/Super Express