Zamknij

Sceny jak z horroru. Loulou Taylor zaatakowana przez dzikie zwierzę

10.01.2023 12:00

Loulou Taylor została pogryziona przez małą fokę. Aktorka trafiła do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy. O wszystkim opowiedziała na Instagramie.

Sceny jak z horroru. Loulou Taylor zaatakowana przez dzikie zwierzę
fot. Instagram: @loulou_taylor/Twitter: @MongeziMcobothi

Gwiazda hitu HBO "Wychowane przez wilki" wybrała się na plażę w pobliżu Kapsztadu. Pływając, została zaatakowana przez dzikie zwierzę. Nie była jedyna. Szczenię foki atakowało ludzi przebywających na plaży.

Loulou Taylor trafiła do szpitala

Na nagraniu, które trafiło do sieci, zarejestrowano szczenię foki, które rzuca się na plażowiczów. Początkowy zachwyt wywołany obecnością zwierzęcia, szybko zmienił się w popłoch. Zwierzę zniknęło w wodzie, z ktorej natychmiast ewakuowali się ludzie. Ostatecznie jeden z mężczyzn schwytał małego drapieżnika i cisnął nim w kierunku przeciwnym od brzegu.

Jedną z ofiar młodej foki padła Loulou Taylor, aktorka znana z "Wychowanych przez wilki". Gwiazda HBO ostrzegła później internautów, by mieli sie na baczności, jeśli zamierzają wybierać się w miejsce, w którym doszło do incydentu.

Uważajcie, pływając w Clifton! Zostałam zaatakowana w wodzie przez fokę i ugryziona sześć razy. To wymagało wizyty na ostrym dyżurze i przyjęcia silnych antybiotyków. One mają duże zęby! Dziękuję tym, którzy pomogli mi wyjść z wody — poinformowała.

Sceny jak z horroru! Loulou Taylor wymagała pomocy lekarskiej

Na szczęście skończyło się na niewielkich obrażeniach. Loulou Taylor wróciła do domu z opatrunkami na kilku palcach i dość szybko nabrała dystansu do tego przykrego zdarzenia. Na jej instagramowym profilu pojawił się żartobliwy post, w którym aktorka porównała swój wypadek do scen z klasycznego horroru "Szczęki". "Wreszcie dziewczyna z okładki" — napisała.

loader

Źródła: RadioZET.pl/Nme.com/Twitter: @MongeziMcobothi/Instagram: @loulou_taylor