Obserwuj w Google News

„Lista śmierci” hitem na TikToku. Typują, kto znany umrze w 2023 roku

2 min. czytania
16.01.2023 18:32

Na TikToku pod koniec 2022 roku narodził się i do dziś króluje kolejny trend. Użytkownicy typują, które sławne osoby umrą w 2023 roku. Hitem jest filmik z nazwiskami opublikowanymi przez internautę „darkpredictions”. Zebrał ponad 7 mln wyświetleń, a widzowie uważają, że część tych przewidywań może się sprawdzić. Kto znalazł się na „liście śmierci”?

Lista śmierci 2023
fot. DOMINIC LIPINSKI/AFP/East News, CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER/East News, www.310pix.com/EAST NEWS

TikTok obfituje w trendy, a aktualnie jednym z nich jest typowanie wydarzeń, o których z większym (lub mniejszym) prawdopodobieństwem będą huczeć światowe media. Internauci publikują listy pełne nazwisk celebrytów, którzy wezmą ślub, rozstaną się, doczekają się potomka lub… umrą. Kilka postaci z „najsłynniejszej listy śmierci” mocno niepokoi. Rzeczywiście z ich zdrowiem nie jest ostatnio najlepiej.

Zobacz także:  Gina Lollobrigida nie żyje. Włoska sexbomba i „rywalka“ Sophii Loren, miała 95 lat

TikTok: typują, które gwiazdy umrą w 2023 roku

Lista opublikowana na TikToku przez użytkownika „darkpredictions” liczy aż 13 nazwisk. Nagranie zebrało miliony wyświetleń, a internauci dyskutują, kogo być może pożegnamy w 2023 roku. Na liście znalazł się Michael J. Fox, aktor znany z trylogii „Powrót do przyszłości”. Od ponad 30 lat walczy z chorobą Parkinsona, a jego pierwszy od dawna publiczny występ mocno zaniepokoił fanów.

Na liście pojawił się również Bill Cosby, który co prawda nie zmaga się z żadną ciężką chorobą, ale 12 lipca będzie obchodził 86. urodziny. Kolejny jest Bruce Willis, którego stan zdrowia mocno pogorszył się przez afazję.

Internauta oraz jego obserwatorzy typują, że Ozzy Osbourne również może „odejść”.  Artysta zmaga się z chorobą Parkinsona, przeszedł też kilka operacji kręgosłupa. Co zaskoczyło użytkowników - na liście widnieje Demi Lovato – piosenkarka w ostatnich latach zmagała się z chorobą psychiczną, alkoholową, zaburzeniami odżywiania, wpadła też w problemy z narkotykami. Ma jednak dopiero 30 lat.

Redakcja poleca

„Lista śmierci” obejmuje także Billa Gates’a czy też Whoopi Goldberg, która cierpi na endometriozę, ale nie narzeka na swoje zdrowie. Internauta nie oszczędził także króla Karola III – syn królowej Elżbiety II doczeka koronacji? Fani rodziny królewskiej dopatrzyli się niepokojących objawów na jego palcach.

Kto jeszcze może umrzeć (zdaniem tiktokerów) w 2023 roku? M.in. John Travolta, Elton John, Caitlyn Jenner czy Jimmy Carter (zmagał się z zaawansowanym czerniakiem z przerzutami do wątroby oraz do mózgu). Ostatnią znaną postacią na liście jest Jack Nicholson – aktor od roku nie pokazuje się publicznie i ma walczyć z postępującą demencją.

Anne Heche, Robbie Coltrane i Olivia Newton-John
12 Zobacz galerię
fot. Valerie Macon/AFP/East News,AF Archive/David Gadd/Mary Evans Pictures Library/East News,Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News