Obserwuj w Google News

Liroy nie płacił alimentów? Żona ujawnia, jakie raper ma relacje z dziećmi

3 min. czytania
25.01.2023 12:27
Zareaguj Reakcja

W ostatnich dniach internauci byli świadkami burzy, którą wywołały wzajemne oskarżenia Piotra "Liroya" Marca i jego żony Joanny Krochmalskiej. W jednym z wywiadów partnerka rapera i polityka stwierdziła, że jej mąż uchylał się od obowiązku płacenia alimentów i groził jej eksmisją. "Liroy" nie pozostał jej dłużny. W odpowiedzi odniósł się do problematycznej sytuacji współczesnych mężczyzn i stwierdził, że płacenie alimentów jest upokorzeniem dla kobiet. Relacje pomiędzy żyjącymi w separacji małżonkami wyraźnie stają się coraz bardziej napięte. Jak ta sytuacja wpłynęła na ich dzieci?

Liroy nie płacił alimentów? Żona ujawnia, jakie raper ma relacje z dziećmi
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Od kilku dni w sieci trwa prawdziwa burza. Joanna Krochmalska, małżonka Piotra "Liroya" Marca, w rozmowie z Wysokimi Obcasami ujawniła kulisy rozstania z politykiem i celebrytą. Oskarżyła go o rażące zaniedbywanie obowiązków rodzicielskich. "Liroy" miał uchylać się od obowiązku płacenia alimentów i starać się o eksmisję swojej byłej partnerki z mieszkania.

Raper i polityk podobno wyprowadził się od Krochmalskiej, zobowiązując się do uregulowania rachunków. Niestety nie dotrzymał słowa i sprowadził na swoją żonę i dzieci spore kłopoty.

Nigdy bym się nie spodziewała tego, co wydarzyło się później, że odetną mi gaz, prąd, internet. Że dostanę nakaz eksmisji. Że będę musiała walczyć o alimenty, wysłuchiwać gróźb od jego kolegów, jego awantur — skarżyła się Joanna Krochmalska.

W końcu była modelka sięgnęła po środki prawne. Miała nadzieję, że z pomocą komornika uda jej się wyjść na prostą. W tym przypadku także spotkała ją niezbyt przyjemna niespodzianka.

Dałam sprawę do komornika. Ściąga mu z pensji 870 zł, nie może więcej. [...] On w papierach ma najniższą pensję krajową. Czy to nie powinno wzbudzić podejrzeń? Prezes kilku spółek? — dopytywała w wywiadzie.

Marzec nie pozostawił tych oskarżeń bez odpowiedzi. Po tym, jak w sieci zawrzało od krytyki pod jego adresem, "Liroy" postanowił odzyskać dobre imię. Chcąc to osiągnąć, stwierdził między innymi, że alimenty są upokorzeniem dla kobiet, które mogą samodzielnie zarobić na utrzymanie dzieci. Postanowił też wypowiedzieć się na temat problematycznego położenia współczesnych mężczyzn.

Współczuję dzisiaj białym heterykom, facetom w Polsce. Tym, co mają dzieci i się rozstali. Kurczę, jest to hardcore w ogóle, co się dzisiaj dzieje jak musisz się tłumaczyć... Zobaczcie te programy, czy wy zauważyliście, jak agresywne kobiety są tam? W ogóle im się nie zwraca uwagi, że mogą bić do krwi kolesi? Uderzać w programie? I mało tego, zawsze są usprawiedliwiane? Że się to dzieje nie tylko w tych programach. Mam nadzieję, że to mądre dzieci oglądają, bo one myślą, że dzieci mądre jak to zobaczą, to zgłupieją — mówił na Insta Story.

Relacja pozostających w separacji partnerów staje się coraz bardziej napięta. Niektórzy mogliby więc zastanawiać się, jak w tej sytuacji odnajdują się dzieci Marca i Krochmalskiej.

Redakcja poleca

Joanna Krochmalska opowiedziała o relacji "Liroya" z dziećmi

Na szczęście dzieci "Liroya" i Krochmalskiej nie odczuwają żadnych trudności związanych z narastającymi problemami rodziców. Była modelka zdradziła, że jej (jeszcze) partner stara się stawać na wysokości zadania, budując ze swoimi pociechami dobre relacje, choć rzadko ma czas, by się z nimi spotykać.

 Nasze dzieci nie czują tej trudnej sytuacji, dlatego że mają bardzo dobry kontakt z tatą, kiedy tylko tata chce i ma czas, choć nieczęsto to jest, ale kiedy ma, to nie utrudniam mu kontaktu z dziećmi. Ma pełen dostęp do dzieci, kiedy tylko chce. Może się z nimi spotykać, może ich brać na weekendy — powiedziała w wywiadzie dla Pomponika.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl/Wysokie Obcasy