Zamknij

Lili Antoniak urodziła. Gwiazda "Gogglebox" pokazała zdjęcie dziecka. "Nie płacz, mamo" [FOTO]

01.12.2022 18:27

Lili Antoniak, przyjaciółka Sylwii Bomby,  po raz drugi została mamą. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała w sieci zdjęcie maleństwa oraz wzruszające nagranie.

Lili Antoniak
fot. screen: Instagram @lili.antoniak

Lili Antoniak po raz drugi została mamą. Influencerka i przyjaciółka Sylwii Bomby znana z udziału w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" podzieliła się radosną wiadomością za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała urocze zdjęcie, na którym widzimy, jak przytula ukochaną córeczkę. W kolejnym poście zamieściła nagranie, na którym widzimy maleństwo wtulone w szczęśliwą mamę.

Lili Antoniak urodziła. Na świat przyszła druga córka gwiazdy "Gogglebox"

Lili Antoniak nie kryje ogromnego szczęścia z powodu przyjścia na świat kolejnej córeczki. Celebrytka chwaliła się fanom ciążowymi sesjami i relacją z imprezy, podczas której ogłosiła płeć pociechy. Teraz także dzieli się z wielbicielami swoją radością.

- „Nic dwa razy się nie zdarza”. A jednak mam na rękach Alenke 2.0. To niesamowite jak bardzo są podobne! „Nie płacz mamo, trzymam Cię, wszystko jest dobrze” - napisała na Instagramie przyjaciółka Sylwii Bomby.

Internauci euforycznie zareagowali na dobre wieści i dosłownie zasypali Lili gratulacjami i najlepszymi życzeniami dla niej i maleństwa. Antoniak odebrała gratulacje między innymi od Jacka Jeschke i Aleksandry Żuraw.

- Witaj na świecie maluszku. Pół Instagrama na Ciebie dziś czekało.

- I jest ta Wasza kruszynka. Gratulacje, wracajcie szybko do domku pełni zdrowia.

- Chyba wszyscy czekali na to zdjęcie. Gratulacje dla całej Waszej przecudownej rodziny - czytamy.

Przyłączamy się do gratulacji, a Lili i całej jej rodzinie życzymy zdrowia.

loader