Lil Wayne nie chce mieszkać w domu za miliony. Rezygnuje z luksusów

Patryk Wołosz
07.02.2023 14:47

Lil Wayne sprzedał swój dom w Miami za 28 milionów dolarów. Biorąc pod uwagę wszystkie luksusy, w które raper zaopatrzył tę posiadłość, wspomniana cena może wcale nie wydawać się wygórowana. Artysta zamierza przeprowadzić się do Kalifornii, gdzie zakupił kolejną posiadłość.

Lil Wayne nie chce mieszkać w domu za miliony. Rezygnuje z luksusów
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

"Duży dom, długie korytarze, mam dziesięć łazienek" — chwali się Lil Wayne w jednej ze swoich piosenek. Chociaż raperzy są często przyłapywani na kłamstwach, w tym przypadku tekst utworu wcale nie mijał się z prawdą. W swojej posiadłości w Miami raper miał siedem sypialni, jedenaście łazienek i mnóstwo gadżetów, które trudno byłoby dostać w najdroższych hotelach.

Lil Wayne nie skąpił grosza na luksusy. Kazał wyposażyć swój dom w kuchnię tarasową, sadzawkę lustrzaną i dodatkowo zdecydował się na zakup zewnętrznej altany. Kto nie chciałby tak mieszkać? No, właściwie to sam właściciel.

Zobacz także: Kanye West został przyłapany. Raper wziął ślub w tajemnicy

Lil Wayne sprzedaje dom za miliony. Chce zamieszkać w tańszym

We wrześniu 2022 roku posiadłość rapera została wystawiona na sprzedaż za 29.5 miliona dolarów. Nie cieszyła się jednak dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych nabywców, więc Lil Wayne postanowił nieco zejść z ceny... na 28 milionów. Wtedy dobił targu. Sprzedał swój dom za 11 milionów więcej, niż za niego zapłacił w 2017 roku. Ma głowę do interesów.

Lil Wayne najwyraźniej nie ma problemu z obracaniem olbrzymimi kwotami, które niektórych mogłyby przyprawić o zawrót głowy. Raper, znany ze swojego zamiłowania do życia w królewskich warunkach, zainwestował w kolejną, nieco tańszą posiadłość. Wydał skromne 15 milionów dolarów. Widać, że z wiekiem staje się mniej rozrzutny...

Nowy dom wielokrotnego zwycięzcy nagrody Grammy znajduje się w Hidden Hills w stanie Kalifornia.

Źródła: RadioZET.pl/TMZ.com