Obserwuj w Google News

Lil Tjay aresztowany. Stwarzał niebezpieczeństwo? Nagranie krąży po sieci

1 min. czytania
07.06.2023 21:23
Zareaguj Reakcja

Raper Lil Tjay został aresztowany. Powodem było jego lekkomyślne zachowanie, które potencjalnie mogło doprowadzić do tragedii. Całe zajście pokazano w relacji live na Instagramie.

Lil Tjay aresztowany. Stwarzał niebezpieczeństwo? Nagranie krąży po sieci
fot. Instagram: @liltjay

Lil Tjay to nowojorski raper, który zdobył rozpoznawalność, publikując utwory na platformie SoundCloud. W październiku 2019 roku wydał swój debiutancki album, „True 2 Myself”, który uplasował się na 5 miejscu zestawienia Billboard 200. Jeden z jego pierwszych singli, „F.N”, odtworzono na YouTube ponad 304 miliony razy.

Lil Tjay ma zaledwie 22 lata i już jest internetową sensacją. Jako młody artysta, dba o odpowiednią autoprezentację, której częścią są oczywiście teledyski do jego piosenek. Niestety niedawno przesadził. Został zatrzymany przez policję podczas kręcenia klipu.

Lil Tjay został aresztowany

TMZ donosi, że nowojorski raper został aresztowany. Powodem miało być jego lekkomyślne i potencjalnie niebezpieczne zachowanie. Z informacji podanych przez nowojorską policję wynika, że Lil Tjay siedział na dachu poruszającego się pojazdu, wymachując bronią. Później okazało się, że była to atrapa, ale to nie pomogło mu w uniknięciu konsekwencji prawnych. Został oskarżony o posiadanie imitacji broni. Zarzucono mu także narażanie życia i stawianie oporu podczas zatrzymania.

Całe zajście uwieczniono na nagraniu, które teraz krąży po sieci. Widzimy na nim między innymi interwencję policji i rapera, który próbuje dyskutować z funkcjonariuszami.

wszystkie-afery-antka-królikowskiego
7 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News

Źródła: RadioZET.pl/TMZ.com