Zamknij

Lil Masti chce mieć dziecko. Zrezygnuje z walk? "Zaczęliśmy starać się o dzidzię"

28.11.2022 10:57

Aniela Bogusz, youtuberka i zawodniczka FAME MMA znana jako Lil Masti, zamierza porzucić walkę na ringu. Celebrytka przyznała, że z partnerem zaczęli starać się o dziecko. Czy kontrowersyjna gwiazda poświęci karierę dla rodziny?

Lil Masti
fot. screen: Instagram @lilmasti_

Aniela Bogusz, obecnie lepiej znana jako Lil Masti, zyskała popularność jako youtuberka. Pod pseudonimem SexMasterka wygłaszała w sieci swoje kontrowersyjne teorie dotyczące erotyki i seksu. Ostatecznie poświęciła się walce w oktagonie, w formule FAME MMA walczyła między innymi z Martą Linkiewicz. Zyskała niemały rozgłos, jednak fani Lil Masti muszą przygotować się na pożegnanie ze swoją ulubioną wojowniczką. Aniela zapowiedziała, że rzuca walki, ponieważ chce zostać mamą. Czy całkowicie wycofa się z show-biznesu?

Lil Masti kończy z galami freak fight. Aniela Bogusz stara się o dziecko

W rozmowie z portalem Pudelek Lil Masti zdradziła, że postanowiła zakończyć swoją karierę zawodniczki MMA. Przyznała, że z partnerem od dłuższego czasu myśleli o założeniu rodziny, a teraz chcą zrealizować swoje marzenia.

- To była ciężka decyzja do podjęcia, bo jednak freak fight zdominował moje życie. Stał się całym moim światem, ale podjęcie tej decyzji przyszło mi łatwo. Już od dłuższego czasu z Tomkiem, od dwóch czy trzech lat, mamy ciśnienie, żeby zakładać rodzinę. Zaczęliśmy się starać o dzidzię. Poczułam już takie spełnienie w tym świecie freak fight, że już mi wystarczy. Nie potrzebuję więcej. Moje marzenie to powiększenie rodziny - poinformowała.

Bogusz nie ma jednak zamiaru wycofywać się z mediów społecznościowych. Przeciwnie, nie będzie, jak mają w zwyczaju inne gwiazdy, ukrywać swojego dziecka przed oczami fanów. Chce nadal dzielić się z wielbicielami swoim życiem osobistym.

- Dzielę się z widzami wszystkimi najlepszymi i nie najlepszymi momentami swojego życia. Nie wyobrażam sobie nie pokazywać tak ważnej części mojego życia, jaką będzie dziecko. (...) Ono może później mieć do nas pretensje, dlaczego je ukrywaliśmy - oceniła.

Myślicie, że Aniela podjęła słuszną decyzję?

loader