Obserwuj w Google News

Liam Hemsworth zdradzał Miley Cyrus z Jennifer Lawrence. Tak uważają fani wokalistki

2 min. czytania
19.01.2023 12:16
Zareaguj Reakcja

Miley Cyrus wydała piosenkę "Flowers", a fani doszukują się ukrytego przekazu. Ich zdaniem Miley potwierdza, że Liam Hemsworth zdradził ją z Jennifer Lawrence.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth
fot. AUG/face to face/Face to face/REPORTER/East News

Liam Hemsworth zdradzał Miley Cyrus z Jennifer Lawrence. Wokalistka mści się na byłym mężu? Tak uważają fani, którzy z fascynacją rozkładają piosenkę i teledysk "Flowers" na czynniki pierwsze. Uważają oni, że Miley nawiązała do związku z Liamem Hemsworthem, a singiel nie bez powodu ukazał się w dniu jego 33. urodzin.

Zobacz także:  Silna i pewna siebie Miley Cyrus powraca z "Flowers". Piątkowa premiera w Radiu ZET

Liam Hemsworth zdradzał Miley Cyrus z Jennifer Lawrence. Tak uważają fani wokalistki

O teledysku Miley Cyrus do utworu "Flowers" mówią wszyscy. Nieoficjalnie donosi się, że dom, w którym pojawiła się Miley był miejscem, gdzie Hemsworth zdradził ją z czternastoma kobietami. Fani zwrócili przede wszystkim uwagę na złotą suknię Yves Saint Laurent z 1991 roku. Mówi się o tym, że w ten sposób Miley chciała dać do zrozumienia, z kim zdradził ją mąż.

Redakcja poleca

Mowa o Jennifer Lawrence, z którą Hemsworth współpracował przy serii filmów "Igrzyska Śmierci". Jak podaje pudelek.pl, Lawrence miała się przyznać do niewinnych pocałunków z aktorem w 2015 roku. 

Były małżonek Miley Cyrus nie komentuje jednak sprawy.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: jak długo byli parą?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth zaczęli się spotykać w 2009 roku. 31 maja 2012 para się zaręczyła, ale we wrześniu 2013 rozstała. Trzy lata później drogi Cyrus i Hemswortha ponownie się połączyły. W 2018 roku wzięli ślub, a w 2020 roku sfinalizowano rozwód.

Zobacz także: Ewa Krawczyk na zdjęciu z młodości. To szok, jak kiedyś wyglądała

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl