Zamknij

Lenka Klimentova pokazała duży ciążowy brzuszek. Jak urządziła pokój dla dziecka?

01.12.2022 10:24

Lenka i Jan Klimentowie niedługo zostaną rodzicami. Wkrótce na świecie pojawi się ich dziecko, dlatego para przygotowała już dla niego pokój. Tancerka pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem.

lenka-klimentova-pokazala-ciazowy-brzuszek-urzadzila-pokoj-dla-dziecka
fot. Adam Jankowski/East News

Jan Kliment zyskał sympatię widzów, występując w „Tańcu z Gwiazdami”. W późniejszych edycjach show pojawiła się także jego żona, Lenka Klimentova. W czerwcu para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Tancerka jest już w dziewiątym miesiącu ciąży!

Lenka Klimentova urządziła pokój dla dziecka i pokazała ciążowy brzuszek

Żona jurora „Mam talent!” szykuje się do narodzin dzidziusia. Przygotowała już z mężem pokój dla dziecka. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie i podzieliła się z fanami pomysłami na kącik dla maleństwa.

W końcu możemy się pochwalić jak każdy dumny rodzic. Na razie takim malutkim kącikiem, ponieważ do nowego mieszkania będziemy się przeprowadzać dopiero w przyszłym roku i tam już nasz maluszek będzie miał swój pokój

- powiedziała Lenka, zdradzając, że ma też już spakowaną torbę do szpitala, gdyż poród może się rozpocząć w każdym momencie.

Celebrytka przyznała, że widziała w sieci wiele inspiracji i poradników, które miały jej pomóc wybrać odpowiednie meble i dekoracje. Zdecydowała się jednak zrealizować własny plan. Jest zadowolona z finalnego, „wesołego” efektu. Para nie może się doczekać przyjścia na świat ich dziecka.

„Umówiłam się” z małym, że przyjdzie na świat wcześniej. Zobaczymy, może już posłucha nawet z brzuszka

- żartowała przyszła mama, pozując przy łóżeczku i chwaląc się sporym brzuszkiem.

Klimentova uprzedziła też fanów, że ma świadomość, że dziecko może początkowo spać razem z rodzicami. Łóżeczko okaże się wtedy zbyteczne, jednak rodzice chcą być przygotowani na każdą ewentualność.

Podoba wam się kącik dla dziecka przygotowany przez Lenkę i Jana Klimentów?

loader