Lara Gessler uważa, że jej matka nie szanowała pierwszego męża. Zaskakujące wyznanie

06.02.2023 12:01

Lara Gessler w 2017 roku została żoną Pawła Rucza, z którym rozstała się niecałe dwa lata później. Celebrytka zdradziła, co myślała o zięciu jej matka, Magda Gessler. Jej wyznanie jest szokujące.

Lara Gessler
fot. Paweł Wodzynski/East News

Lara Gessler uważa, że jej matka nie szanowała pierwszego męża. Celebrytka zaskoczyła szczerym wyznaniem w rozmowie z Żurnalistą. Jak podaje pudelek.pl, Gessler zdradziła, jakie stosunki miała Magda Gessler z pierwszym zięciem.

Zobacz także: Marek Kondrat zaskoczył wyznaniem młodszą żonę. Mają ciche dni?

Lara Gessler uważa, że jej matka nie szanowała pierwszego męża

Lara Gessler wyszła za mąż w 2017 roku za Pawła Rucza. Mężczyzna był wtedy barmanem i nie był związany z show-biznesem. Para wzięła kameralny ślub, którym chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych. Ich związek nie przetrwał próby czasu, bo małżeństwo rozstało się niecałe dwa lata później.

Jak podaje pudelek.pl, już wtedy mówiło się o tym, że Magda Gessler nie jest zainteresowana tym, kim jest wybranek jej córki i że nie okazuje mu zbyt wiele uwagi. W rozmowie z Żurnalistą, Lara zdradziła, jak było.

- Myślę, że [Magda Gessler] go nie szanowała do końca. To raczej w tę stronę. Myślę, że go uznawała za słabego. Był bardzo podobny z charakteru do mojego taty, czyli był miękki, spolegliwy, dobry... Nie ma nic do szanowania, wiesz, o co chodzi. Tak jakby dobro Pawła się trochę obróciło przeciwko niemu w tej sytuacji - powiedziała.

Jej byłemu mężowi na pewno nie będzie miło, gdy dowie się, co powiedziała jego była żona.

Lara Gessler: z kim jest związana?

Lara Gessler jest od 2020 roku żoną Piotra Szeląga. Para ma dwoje dzieci.

loader

Zobacz także: Zofia Zborowska jest ciężko chora. Chce wyjechać z Polski? "Nie mam już sił, mówię pass"

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl