Obserwuj w Google News

Lara Gessler w zaskakującej kreacji na urodzinach mamy. Świeciła pośladkami

2 min. czytania
10.07.2023 12:30
Zareaguj Reakcja

Lary Gessler nie mogło zabraknąć na urodzinowej imprezie jej mamy. Magda Gessler obchodziła swoje 70. urodziny. Jednak nie tylko solenizantka przykuwała uwagę, ale również jej córka, która wybrała na to wydarzenie oryginalną kreację.

Lara Gessler świeciła pośladkami na urodzinach mamy
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS/Instagram/@magdagessler_official/screen

Magda Gessler skończyła ostatnio 70 lat. Z tej okazji gwiazda „Kuchennych rewolucji” urządziła wielką imprezę, podczas której świętowała w towarzystwie kilkudziesięciu osób, w tym wielu gwiazd telewizji. Na imprezie nie mogło zabraknąć także dzieci gwiazdy. Na materiałach, które Magda Gessler udostępniła w sieci, widać także Larę, córkę restauratorki. Uwagę zwraca jej strój.

Lara Gessler w prześwitującej sukience na urodzinach Magdy Gessler

Choć to słynna mama jako solenizantka przykuwała największą uwagę podczas niedawnej imprezy, to jednak oczu nie można było oderwać także od Lary Gessler. Córka restauratorki miała na sobie oryginalną stylizację, prezentującą… pośladki.

Redakcja poleca

Sukienkę Lary widać na filmiku, na którym Magda Gessler prezentuje swój taniec. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” zachwyciła gości oraz internautów, którzy nie mogą się nadziwić, ile siły ma w sobie 70-latka. Jednak uwagę zwracają również pośladki Lary, które przez krótką chwilę można było zobaczyć w tym materiale. Widać, że córka solenizantki ma na sobie czarną bieliznę, na którą założyła prześwitującą, lekko szarą, dość obcisłą sukienkę. Kiedy się odwróciła, w oczy od razu rzuciła się jej pupa.

Nie wiadomo, czy Lara miała świadomość, że jej kreacja jest tak bardzo prześwitująca, czy też może celowo wybrała taki właśnie strój. Być może to z powodu oświetlenia ciało tak bardzo prześwitywało spod cienkiego materiału. A może po prostu chciała w ten sposób wyeksponować swoje atuty?

Magdzie Gessler jeszcze raz składamy serdeczne życzenia urodzinowe i życzymy wielu sukcesów.

Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS