Obserwuj w Google News

Lara Gessler pytana o figurę po ciąży. „Mało to sprawiedliwe”

2 min. czytania
14.01.2023 18:04

Lara Gessler wzięła udział w sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie. Ciekawskie fanki chciały poznać sekret celebrytki na szczupłą sylwetkę po porodzie. Gwiazda była brutalne szczera: „To, że ćwiczyłam większość życia pomaga, ale przyznałabym temu 10 procent zasługi” – wyznała.

Lara Gessler
fot. Screen Instagram/lara_gessler

Lara Gessler rozpoznawalność zyskała dzięki popularnej mamie. Magda Gessler, która od lat gości na antenie TVN prowadząc lubiane show „Kuchenne rewolucje”, często chwali się córką w mediach społecznościowych. Pociecha restauratorki również działa w branży gastronomicznej – jest współwłaścicielką kilku lokali oraz napisała dwie książki kucharskie.

Zobacz także:  Lara Gessler z synkiem w szpitalu. Bernard zaraził się groźnym wirusem

Lara Gessler doczekała się dwójki dzieci. Mimo tego zachwyca sylwetką

Prywatnie celebrytka jest od 2020 roku jest żoną Piotra Szeląga oraz mamą dwójki dzieci: 2-letniej córki Neny i syna Bernarda, który przyszedł na świat we wrześniu 2022 roku. Pociechy są dla Lary oczkiem w głowie, a bizneswoman skupiła się obecnie głównie na ich wychowywaniu. Jest również bardzo aktywna w sieci, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 250 tysięcy użytkowników. To za pośrednictwem tej platformy gwiazda oznajmiła światu radosną nowinę o powitaniu na świecie nowego członka rodziny.

Piękni, a Bernard męski typ... Kochanie moje, wielkie kochanie to wy

– napisała pod postem Magda Gessler, dodając do komentarza mnóstwo serduszek.

Nie zabrakło również ogromu gratulacji od internetowych obserwatorów, którzy żywo śledzą życie prywatne córki gwiazdy TVN.

Redakcja poleca

Lara Gessler zdradziła sekret swojej figury. "Powiem totalnie szczerze"

Lara Gessler stara się utrzymywać stały kontakt ze swoimi fanami. Ostatnio wzięła udział w sesji pytań i odpowiedzi, podczas której obserwatorzy mogli dowiedzieć się nieco więcej szczegółów o swojej ulubienicy.

Celebrytka po urodzeniu synka bardzo szybko wróciła do formy i chętnie prezentowała w sieci szczupłą sylwetkę. Użytkownicy Instagrama zapragnęli poznać sekret szczęśliwej mamy na piękną figurę.

Jak to robisz, że wyglądasz tak świetnie po drugiej ciąży? Bez nadmiaru kilogramów i tym podobnych – zapytała jedna z internautek podczas Q&A.

Córka znanej restauratorki wyznała, że to nie jej zasługa – ma to zawdzięczać głównie dobrym genom.

Powiem totalnie szczerze. Myślę, że mała jest w tym moja zasługa. Myślę, że to głównie geny i fakt, że karmię piersią. Na pewno fakt, że ćwiczyłam większość życia pomaga, ale przyznałabym temu 10 procent zasługi. Niestety. Mało to sprawiedliwe

 – podsumowała, dodając do odpowiedzi fotografię, na której prezentuje płaski brzuch.

Jak podoba Wam się zdjęcie szczęśliwej Lary Gessler?

Screen Instagram/lara_gessler
fot. Screen Instagram/lara_gessler
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska