Obserwuj w Google News

Laluna Unique w szpitalu pod kroplówką. „Wykryli mi już dwie choroby”

2 min. czytania
21.11.2023 12:00

Gwiazda „Królowych życia” Laluna Unique trafiła do szpitala. Zamieściła relację na Instagramie z placówki medycznej, gdzie leży pod kroplówką. Co się stało influencerce?

Laluna Unique w szpitalu pod kroplówką. „Wykryli mi już dwie choroby”
fot. screen/YouTube - TTV

20 listopada Laluna Unique pojechała do szpitala. O wszystkim poinformowała fanów na Instagramie i TikToku. Gwiazda programów TTV „Królowe życia” i „Diabelnie boskie” już wcześniej chciała dokonać zmiany koloru oczu. Teraz okazuje się, że sprawa jest o wiele poważniejsza.

Laluna Unique w szpitalu. Przeszła szereg badań

Katarzyna Aleksander, czyli Laluna Unique umieściła relację na Instagramie, gdzie pokazała się z wenflonem na dłoni. „Widzimy się niedługo w zupełnie nowym wydaniu” – napisała gwiazda TTV. 20 listopada trafiła do szpitala, gdzie przeszła gastroskopię i inne badania.

Laluna Unique w szpitalu. Przeszła gastroskopię i inne badania
fot. screen/Instagram @lala_laluna_official

Również na TikToku można było zobaczyć, że Laluna leży na oddziale placówki medycznej. „Melduję się dzisiaj od 7 rano. Jestem już w szpitalu, robią mi bardzo dużo badań. Znaleźli przyczynę mojego przytycia… Nie jest dobra, ale wiem, że można to wyleczyć… Jutro będę wiedziała więcej” – napisała influencerka w opisie, który był umieszczony na filmie.

Redakcja poleca

Oprócz wenflonu na ręce Laluny Unique widać było także, że jest podłączona do kroplówki. Wygląda na to, że będzie miała poważną operację, co sugerują wykonywane przez nią badania.

Laluna Unique z wenflonem na dłoni
fot. screen/Instagram @lala_laluna_official

Gwiazda „Królowych życia” cierpi na dwie choroby

Wedle tego, co napisała Laluna, 22 listopada czeka ją poważna operacja gastrologiczna. Nie wiadomo dokładnie, jaki to rodzaj zabiegu. Można się domyślić, że chodzi o żołądek, ponieważ influencerka miała wykonywaną gastroskopię.

Laluna Unique pod kroplówką
fot. screen/Instagram @lala_laluna_official

„Bardzo się cieszę, że podjęłam decyzję o operacji. Dzięki temu przeszłam szereg badań, gdzie wykryli mi dwie choroby! Już podjęli leczenie, więc spokojnie. Jutro będę wiedziała, co dalej. Badajcie się, kochani. To jednak prawda co mi zawsze mówili: im częściej się badasz, tym lepiej” – napisała na relacji na Instagramie Laluna Unique 21 listopada.

Również nie wiadomo, jakie choroby wykryto gwieździe „Królowych życia” i „Diabelnie boskich”. Laluna Unique poddała się szeregowi operacji plastycznych. Influencerka nie kryje się z tym – w wielu wywiadach mówiła, że jej idolką jest Nicki Minaj. Teraz Lalunę czeka znacznie poważniejsza operacja. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć, aby wszystko przebiegło pomyślnie.

Nie przegap
Te gwiazdy są nieuleczalnie chore. Niektóre z ich chorób prowadzą do śmierci
7 Zobacz galerię
fot. PHOTOlink/Everett Collection/East News + zz/NPX/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News + Rex Features/East News