Obserwuj w Google News

Lady Gaga skończyła 37 lat i pokazała się bez makijażu. Nie wygląda na swój wiek

2 min. czytania
29.03.2023 13:39
Zareaguj Reakcja

Lady Gaga Gaga skończyła 37 lat. Czy gwiazda kojarzona z mocnym makijażem i z kontrowersyjnymi stylizacjami erę szokowania ma już za sobą? Dziś już na pewno nie boi się pokazać w sieci swojego zdjęcia w wersji saute. I bardzo dobrze, bo fani uwielbiają artystkę w naturalnym wydaniu.

Lady Gaga skończyła 37 lat. Jak wygląda bez makijażu?
fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Wszystko zaczęło się w 2008 roku. Media rozpisywały się wówczas na temat Lady Gagi – ekscentrycznej artystki, która uwielbia szokować zarówno strojem, jak i swoją muzyką czy klipami. Choć wydawać by się mogło, że na scenie muzycznej pojawiło się już wszystko, Gaga udowodniła, że można jeszcze coś zmienić. Blond grzywka, wysokie koturny, masa cekinów i przedziwne makijaże – czy zostało coś po tamtej zbuntowanej wokalistce?

Zobacz też:  Lady Gaga o aborcji i małżeństwach jednopłciowych na koncercie. Zadedykowała piosenkę kobietom

Lady Gaga skończyła 37 lat

Stefani, bo tak na imię ma Lady Gaga, 28 marca skończyła 37 lat. Początki jej kariery, które miały miejsce 15 lat temu, były bardzo burzliwe. Do dziś zresztą wszyscy pamiętają Gagę ubraną w „sukienkę” z mięsa. Gdy udało się jej zyskać rozgłos, później trzeba było przekonać do siebie publikę. Z tym nie miała najmniejszego problemu.

Redakcja poleca

Okazało się, że Lady Gaga jest nie tylko mistrzynią w tworzeniu popowych hitów. Wydając jazzowy album z Tonym Bennettem udowodniła, że ma prawdziwy talent muzyczny. Wokalistka popisała się również przed kamerą występując w filmie „Narodziny gwiazdy” (za który została nominowana do Oscara) czy „Dom Gucci”. Teraz z kolei pracuje na planie kolejnej części „Jokera”.

Lady Gaga – czy dalej szokuje?

Dziś Lady Gaga nie musi nikomu udowadniać swoich talentów. Nie boi się eksperymentować z muzyką i koncertami, choć już nie szaleje tak, jak kiedyś w kwestiach wizerunkowych. Nie oznacza to, że przestała być wierna swojej estetyce. Na czerwonym dywanie wciąż lubi postawić na ekstrawagancję, jednak w wydaniu glamour.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS