Obserwuj w Google News

Kurzopki w najnowszym wywiadzie zamykają usta Paulinie Smaszcz

2 min. czytania
14.11.2022 08:22
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podczas najnowszego wywiadu zostali zapytani o medialny konflikt z Pauliną Smaszcz. Odpowiedź „power couple” zaskakuje – wygląda na to, że postanowili jasno dać do zrozumienia, że nie są zainteresowani dalszymi słownymi przepychankami z „kobietą petardą”.

Kurzopki i Paulina Smaszcz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/VIPHOTO/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali na czerwonym dywanie w Teatrze Wielkim w Warszawie, gdzie 13 listopada odbywał się uroczysty koncert z okazji 70-lecia stacji TVP. Impreza była okazją nie tylko do wspólnego zapozowania na ściance, ale także udzielenia kolejnego wywiadu, w którym Kurzopki odniosły się do Pauliny Smaszcz.

Zobacz także:  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski debiutują jako para na imprezie TVP

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odcinają się od Pauliny Smaszcz

Odkąd „power couple” polskiego show-biznesu nie ukrywa swojego uczucia, była żona Kurzajewskiego nie ustaje w komentowaniu głośnego związku. Dziennikarka nie tylko zepsuła gwieździe „M jak miłość” urodziny, ale również oskarżyła parę m.in. o oszukiwanie widzów.

Gdy wydawało się, że Smaszcz zdecydowała się nieco odpuścić Kurzopkom i zajęła się publicznym praniem brudów w otwartej wojnie z Izabelą Janachowską, „kobieta petarda” uderzyła po raz kolejny, wplątując w medialną przepychankę z eks-mężem...psa! Prowadzący „Pytanie na śniadanie” nie odnieśli się do słów zbulwersowanej gwiazdy, jednak pojawili się w studiu programu z Bono, który nieświadomie dołączył do słynnego konfliktu.

Świąteczny program „Pytania na śniadanie” wystartował, a dzisiaj w studiu gość specjalny. To jest pies Maćka, Bono. Cześć Bono, cześć chłopaku! Dobrze ci u nas?

 – z troską zwracała się do pupila Katarzyna Cichopek na antenie TVP.

Redakcja poleca

Okazją do zapytania najgorętszej pary tego roku o stosunki z Pauliną Smaszcz okazała się gala 70-lecia Telewizji Polskiej. Kurzopki z uśmiechami na twarzach odparli negatywną energię „kobiety petardy”.

Skupiamy się na naszym życiu. To w zupełności nas satysfakcjonuje. Z tym jest nam bardzo dobrze. Jesteśmy szczęśliwymi ludźmi i życzymy naprawdę szczęścia absolutnie wszystkim bez wyjątku

 – wyjaśnił Maciej Kurzajewski z rozmowie z Jastrząb Post.

Podobnego zdania była jego nowa wybranka.

Skupiamy się na sobie, na naszych bliskich, na naszych dzieciach i chcielibyśmy, żeby wszyscy byli równie szczęśliwi, jak my

– dodała Cichopek, chwaląc się znakomitym nastrojem.

Wygląda na to, że świeżo upieczeni ściankowi debiutanci nie dali Smaszcz kolejnej szansy na kontynuację konfliktu.

Myślicie, że dziennikarka i tak wkrótce znów wbiję szpilę byłemu mężowi i jego ukochanej?

RadioZet.pl/Jastrząb Post

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News