Obserwuj w Google News

Kurzajewski zapytany o pseudonim „Kurzopki”. Nieco się zmieszał

3 min. czytania
21.02.2023 14:26

Maciej Kurzajewski w ostatnim wywiadzie został zapytany co sądzi o pseudonimie, jaki nadali mu i Katarzynie Cichopek fani. Prezenter TVP nieco się zmieszał, ale przyznał, że uważa przydomek za „pomysłowy”. Opowiedział też, jak z ukochaną reagują na określenie „Kurzopki”.

Maciej Kurzajewski
fot. Arsen Petrovych/TVP/East News

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek stali się „power couple” Telewizji Polskiej po tym, jak musieli ujawnić swoją miłość za sprawą Pauliny Smaszcz. „Kobieta petarda” wybuchła na Instagramie po tym, jak zobaczyła zdjęcie z urlopu gwiazdy „M jak miłość” w Izraelu. Zarzuciła byłemu mężowi, że ten oszukał nie tylko swoich synów, ale również fanów, zatajając relację z Cichopek.

Zobacz także:  Kurzajewski wróci do Smaszcz? Wróżka wyczytała jej los z kart

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek – najgłośniejszy związek 2022 roku

Wiadomość o związku prezenterów „Pytanie na śniadanie” odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Oliwy do ognia stale dolewała Smaszcz, publikując co raz to ciekawsze doniesienia na temat ekspartnera i jego nowej wybranki. Czara goryczy przelała się, gdy trenerka kobiet pojawiła się w rodzinnym domu Kurzajewskiego z niezapowiedzianą wizytą. Sprawa zakończyła się zgłoszeniem na policję, a zdenerwowani zakochani wystosowali do uporczywej Pauliny list z wezwaniem do publicznych przeprosin.

Potwierdzam, to prawda. To jest tak bolesne dla całej mojej rodziny, że nie będę tego komentował. Proszę nas zrozumieć

 – mówił Maciej Kurzajewski w rozmowie z „Super Expressem”.

Para gwiazd TVP postanowiła nie angażować się więcej w słowne potyczki z „kobietą petardą” i skupić na rozwijaniu swojej relacji.

Redakcja poleca

Maciej Kurzajewski powiedział, co myślą z ukochaną o pseudonimie „Kurzopki”

13 listopada 2022 roku Kurzajewski i Cichopek zadebiutowali jako para na ściance – pokazali się razem na koncercie z okazji 70-lecia TVP. Gospodarze śniadaniówki Telewizji Polskiej stale są w centrum zainteresowania – niektórzy widzowie czują wręcz przesyt nazywanymi pieszczotliwie „Kurzopkami”.

Jeszcze trochę i mi te Kurzopki z lodówki wyskoczą, jak oni prowadzą program to przełączam na inny kanał

– można było przeczytać na Instagramie.

Prezenter został ostatnio zapytany, co sądzi o pseudonimie, jaki nadali mu i jego ukochanej fani. Maciej Kurzajewski był wyraźnie zmieszany, jednak po chwili odpowiedział.

- Pomysłowość ludzka nie ma granic. Bardzo się cieszę, że możemy razem iść przez życie, jako Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski i to jest chyba najlepsze dla nas. Każdy z nas odcisnął piętno w świadomości widzów TVP. Kasia, która od ponad 20 lat gra w serialu, ale występowała też w niezliczonej liczbie wydarzeń telewizyjnych, programów, na różnych antenach i w różnych telewizjach. Ja, który w tym roku będę miał tę przyjemność obchodzić jubileusz 30-lecia pracy w TVP. To właśnie 30 lat temu zacząłem pracę w redakcji sportowej TVP i cieszę się, że prowadzę też "Pytanie na śniadanie" i cieszę się, że cały czas moją macierzystą stacją jest TVP Sport i mogę towarzyszyć widzom podczas tych największych sportowych wydarzeń, które mają swoje stałe miejsca na antenach

 –  odpowiedział nieco zbaczając z tematu w rozmowie "WP".

A Wam podoba się określenie „Kurzopki”?          

RadioZet.pl/"Super Express"/"WP"

Urodziny Edyty Górniak
19 Zobacz galerię
fot. EXCLUSIVE/RADIOZET.PL