Obserwuj w Google News

Uczestnik "Kuchennych rewolucji" zabił własną córkę. Jest reakcja TVN. "Głęboko niemoralne"

2 min. czytania
24.01.2023 14:40
Zareaguj Reakcja

Aleksander M., były uczestnik "Kuchennych rewolucji", zamordował własną córkę, po czym wyskoczył z okna. Stacja TVN zareagowała na tragedię, usuwając odcinek z udziałem mężczyzny. Czy zniknął na dobre?

TVN reaguje na zbrodnię uczestnika "Kuchennych rewolucji"
fot. screen: TikTOk @elomeloczydfasero / Oleg Marusic/REPORTER / EAST NEWS

" Kuchenne rewolucje" to program, w którym nie brakuje kontrowersji. Magda Gessler znana jest z krewkiego charakteru i dyskusyjnych metod, obejmujących wulgarny język i rzucanie zastawą. Wielu uczestników programu poza upadającym lokalem ma także problemy osobiste. Całym krajem wstrząsnęła informacja o Aleksandrze M., który pojawił się w jednym z odcinków kulinarnego show. Mężczyzna zabił swoją 10-letnią córkę, a sam wyskoczył z okna. Mężczyzna zmarł kilka godzin po przewiezieniu do szpitala. Stacja TVN postanowiła zareagować na tę wielką tragedię.

TVN reaguje na zbrodnię uczestnika "Kuchennych rewolucji"

Po tym, jak media poinformowały, że Aleksander M. występował w "Kuchennych rewolucjach", stacja TVN podjęła zdecydowane kroki. Odcinek z udziałem mężczyzny został usunięty, zniknęły także wzmianki o nim, które publikowano w mediach społecznościowych.

- To zupełnie zrozumiały ruch, nie ma w nim niczego nadzwyczajnego. Byłoby czymś głęboko niemoralnym pozostawienie tego odcinka dostępnym na Playerze, a zdjęć z niego w innych miejscach sieci. Przecież mówimy o zbrodni - cytuje słowa osoby pracującej w TVN portal Wirtualne Media.

Aleksander M. w "Kuchennych rewolucjach" wzbudzał niepokój Magdy Gessler i współpracowników. Porywczy i nerwowy, wyzywał swoją partnerkę, która przyznała przed kamerami, że zaczyna się go bać. Mężczyzna miał być nieobecny podczas rewizyty restauratorki, ponieważ przebywał w szpitalu psychiatrycznym po załamaniu nerwowym.

Redakcja poleca

TVN usunęła odcinek "Kuchennych rewolucji". Uczestnik show zamordował własną córkę

Osoby z otoczenia Aleksandra M. były zszokowane tragicznymi wydarzeniami.

- Co ja mogę myśleć? To jest tragedia nie do opisania. Na osiedlu mówi się, że słabo mu szło w tej restauracji po "Kuchennych rewolucjach". Kiedyś prowadził sklep obuwniczy na tzw. Manhattanie. Od zawsze chciał prowadzić swój biznes (...) Nie mogę o nim powiedzieć ani jednego złego słowa. Coś się musiało wydarzyć po tym programie. Od tego się wszystko zaczęło. Najpierw on w szpitalu, potem jego partnerka. Niestety już nigdy nie dowiemy się, co tam zaszło i co siedziało w jego głowie - cytował słowa sąsiadów mężczyzny portal Wiadomości Wirtualna Polska.

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.
Pomoc w kryzysie psychicznym:
Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)