Obserwuj w Google News

Wojewódzki rozebrał się na planie programu. Fanów zatkało na ten widok

2 min. czytania
17.11.2023 23:33
Zareaguj Reakcja

Kuba Wojewódzki zapozował całkowicie nago na planie swojego talk-show i wstawił zdjęcie na Facebooka. Tak 60-letni "Król TVN-u" postanowi podgrzać zainteresowanie ostatnim odcinkiem swojego programu w tym sezonie.

Kuba Wojewódzki nago w TVN
fot. Facebook:@KubaWojewodzkiJednoosobowasubkultura

Kuba Wojewódzki od wielu lat prowadzi autorski talk-show. Samozwańczy "Król TVN-u" nie przejmuje się regularnymi spadkami oglądalności i obecnie walczy o widza, zapraszając do siebie gwiazdy, które są akurat są na fali lub gromadzą miliony followersów w social mediach. Najnowszym postem showman udowodnił, że dla promocji programu jest w stanie posunąć się do jeszcze większej desperacji. Właśnie wstawił nagie selfie. 

Redakcja poleca

Kuba Wojewódzki wrzucił nagie zdjęcie z planu

W przyszłym tygodniu zostanie wyemitowany ostatni odcinek bieżącego sezonu programu Wojewódzkiego. Prezenter postanowił podgrzać atmosferę wokół finału i wyskoczył z ubrań. Naga zdjęcie, na którym zasłania sobie dół tabletem, podpisał: "Dlaczego Król jest nagi? Dowiecie się w ostatnim odcinku programu". 

Widok rozebranego do rosołu Wojewódzkiego rozbawił internautów. Część nie ukrywała, że nie była przygotowana na takie widoki. "No i właśnie straciłam apetyt" - komentują rozebranego 60-latka i proszą: "Panie Wojewódzki na Boga, tramwajem jadę i się teraz ludzie na mnie krzywo patrzą". Nie obeszło się bez żartów ze szczupłej sylwetki showmana. "Kości zostały rzucone"; "Chudy, ale byk! I tak trzymać po sześćdziesiątce!".

Kto wystąpi w ostatnim odcinku programu Kuba Wojewódzki? 

Wojewódzki nie zdradził, kogo szykuje na pożegnanie sezonu, ale widzowie uznali, że podpowiedź kryje się w haśle "Król jest nagi". Taki tytuł nosi bowiem kawałek znanego raperskiego duetu. "I myk Reto ze Słoniem wjeżdżają do Kuby cali na biało"; "Czyżby Słoń lub Reto zawitali do studia?" - pytali internauci.  Odpowiedź zapewne poznam niebawem, gdy "Król TVN-u" opublikuje oficjalne zdjęcie z gośćmi. 

Nie przegap
Jakie wykształcenie mają gwiazdy TVP? Oto, co studiowali Holecka czy Norbi
15 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News