Obserwuj w Google News

Dorota Wellman skrytykowała Morawieckiego na antenie TVN. Powiedziała to na wizji

1 min. czytania
28.02.2023 15:44
Zareaguj Reakcja

Dorota Wellman nie jest znana ze swojej powściągliwości. Gwiazda "Dzień dobry TVN" i nowego teleturnieju "Kto to wie?" słynie z ciętego języka. Tym razem na wizji uderzyła w premiera Mateusza Morawieckiego. Co powiedziała?

Dorota Wellman atakuje Morawieckiego na antenie TVN. Powiedziała to na wizji
fot. Pawel Wodzynski/East News/DDTVN East News, ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Pierwsze kroki na drodze do kariery stawiała w Radiu "Solidarność". Nieco później mogliśmy oglądać ją w Nowej Telewizji Warszawa, w Polsacie, a następnie na antenie Telewizji Polskiej. Dziś jest jedną z twarzy śniadaniowego programu "Dzień dobry TVN". Niedawno zadebiutowała też jako prowadząca nowy teleturniej "Kto to wie?".

Zobacz także: Wellman o przejściu Miszczaka z TVN do Polsatu. „Troszkę boli i jest przykro”

Dorota Wellman nie gryzła się w język. Wbiła szpilę Morawieckiemu

To, że Dorota Wellman nie popiera działań partii rządzącej, nie jest żadną tajemnicą. Nie tak dawno temu wyraziła swoje zaniepokojenie działaniami Prawa i Sprawiedliwości, zmierzającymi do ograniczenia prawa kobiet do bezpiecznej aborcji. Teraz ponownie wymierzyła cios w rządzących. Oberwało się premierowi Morawieckiemu.

O premierze nowego programu "Kto to wie?" mówiło się od tygodni. To, czy debiut Doroty Wellman w roli prowadzącej spełnił oczekiwania, należy zostawić ocenie widzów. Pewne jest jednak, że dziennikarka zdołała zrobić wokół siebie trochę szumu, wbijając szpilę Mateuszowi Morawieckiemu. W pewnym momencie rzuciła w stronę uczestników żartobliwe:

Trzeba spełniać obietnice, nie być jak premier

Przesadziła? A może był to tylko niewinny dowcip, do którego widzowie powinni podejść z odpowiednim dystansem?

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl