Obserwuj w Google News

Zamieszanie wokół księżnej Kate. Świat przeraziły jej zdeformowane stopy [WIDEO]

2 min. czytania
31.05.2023 15:32
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate zdjęła szpilki i wywołała sensację. Do sieci trafiło nagranie ze zbliżeniem na jej stopy. Internauci nie kryją przerażenia i wysyłają żonę Williama do ortopedy, a następnie do kosmetyczki... 

Księżna Kate Middleton pokazała nagie stopy
fot. Alistair Grant/Press Association/East News

W brytyjskiej rodzinie królewskiej ostatnio sporo się dzieje. Doniesienia na temat rzekomego rozwodu Harry'ego i Meghan Markle czy wyklęcia z rodziny skompromitowanego księcia Andrzeja to tylko część spraw, którymi w ostatnim czasie żyli wielbiciele royalsów. Niemałe zamieszanie wywołały także zdjęcia stóp księżnej Kate. Autorka tiktokowego virala nie wierzy, że tak wyglądają nogi 41-letniej Middleton. 

Redakcja poleca

Afera o stopy księżnej Kate. Zdjęła szpilki i się zaczęło

Zdjęcia zamieszczone w nagraniu pochodzą z wizyty książęcej pary w Bombaju i Delhi. Przed wejściem na teren Birla House, gdzie został zastrzelony Mahatma Gandhi, Kate i William zgodnie ze zwyczajem zdjęli buty. 

Autorka filmiku zwróciła uwagę na stopy księżnej Walii. Wykrzywione paluchy to jej zdaniem efekt zwyrodnienia spowodowanego długoletnim chodzeniem w szpilkach. W dodatku według tiktokerki żona Williama miała zaniedbać nie tylko zdrowie, ale także pielęgnację paznokci.

Księżna Kate ma zaniedbane stopy? 

Pod nagraniem zagotowało się od komentarzy. Część przyznała autorce rację, inni uważali, że widoczna "deformacja" to po prostu efekt typowy dla ciasnych rajstop, które księżna miała na sobie, i nie ma powodu do sensacji. Pedicure też ma być w porządku - zdaniem komentujących Kate po prostu postawiła na naturalny wygląd paznokci. 

Ktoś tu się czepia, czy żona następcy tronu faktycznie powinna bardziej zadbać o stopy?