,

Księżna Kate wzięła karaibską "viagrę". Poszła na całość przy Williamie!

29.03.2023 22:00

Wideo z księżną Kate łykająca karaibską "viagrę" stało się hitem TikToka. Żona Williama w czasie wizyty spróbowała lokalnego afrodyzjaku, który ma działać jak słynna niebieska tabletka. "Ma większe jaja od męża" - komentują internauci. 

Księżna Kate
fot. Chris Jackson/Press Association/East News

Księżna Kate i książę William w ubiegłym roku udali się na Karaiby. Objazd związany był z Platynowym Jubileuszem królowej Elżbiety II, która świętowała 70-lecie zasiadania na tronie. Uroczystości odbywały się także we wszystkich krajach Brytyjskiej Wspólnota Narodów, w tym w Belize, na Jamajce i Bahamach. Do sieci trafiło wideo, jak księżna Kate próbuje lokalnego afrodyzjaku. 

Księżna Kate spróbowała karaibskiej "viagry"

Wideo z Kate wcinającą karaibskie ślimaki stało się hitem TikToka. Według lokalnych przekonań conch fitters działają pobudzająco na libido i zwiększają potencję, dlatego mieszkańcy wyspy nazywają je "Viagrą".

Księżna Walii w przeciwieństwie do męża nie zawahała się spróbować legendarnego przysmaku. Jak przyznała, "jest nieco bardziej żądna przygód niż William", na co książę odparł, że nie ma z tym problemu. 

Internauci są zachwyceni luzem i otwartością brytyjskiej następczyni tronu. - Jest rewelacyjna, urodzona królowa - komentują i podkreślają, że racząca się karaibską viagrą Kate "ma większe jaja niż William".

Logo radiozet Dzieje się