Obserwuj w Google News

Księżna Kate nie może mieć więcej dzieci. „Ma złamane serce”

2 min. czytania
01.06.2023 19:30
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate przeżywa osobisty dramat. Żona księcia Williama marzy o kolejnych dzieciach. Niestety nie będzie już mogła zajść w ciążę. Zaskakująca prawda wyszła na jaw.

księżna-kate-nie-może-mieć-więcej-dzieci-ma-złamane-serce
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate przez wielu jest uważana za godną następczynię księżnej Diany. Kobieta z ogromną klasą wypełnia oficjalne obowiązki członkini rodziny królewskiej. Żona księcia Williama jest też oddana dzieciom. Ostatnio hitem sieci było nagranie, na którym mały poddany zabrał jej torebkę. Reakcja Kate była rozczulająca. Księżna podobno marzyła o naprawdę dużej rodzinie. Niestety nie będzie mogła już zostać mamą. Dlaczego?

Księżna Kate i książę William nie mogą mieć więcej dzieci. Prawda wyszła na jaw

O dramacie Kate donosi dziennik The Globe. Księżna podobno liczyła, że doczeka się nawet sześciorga dzieci. Plany pokrzyżowali jej ponoć… książę Harry i Meghan Markle. Jak to możliwie? Po tym jak Sussexowie zrezygnowali z pracy na rzecz monarchii i przeprowadzili się do Kalifornii, duża część ich obowiązków przypadła Kate i Williamowi. Książęca para ma ponoć ręce pełne roboty i nie mogłaby sobie pozwolić na urlop macierzyński czy ojcowski.

- Rodzina królewska rozpaczliwie potrzebuje Williama i Kate, aby uratować monarchię. Królowa Elżbieta powiedziała im, że przyszłość rodziny spoczywa na ich barkach, a Kate jest tak popularna, że nie mogą pozwolić jej na spędzanie miesięcy poza sceną publiczną na urlopie macierzyńskim - miał przekazać informator dziennika.

Zdaniem The Globe księżna ma mieć za złe Harry’emu i Meghan, że zrezygnowali ze swoich ról w brytyjskiej monarchii. - Kate ma złamane serce. Jest mamą i zawsze chciała mieć dużo dzieci. Chociaż rozumie, że pałac znalazł się w kryzysie z powodu odejścia księcia Harry’ego i Markle, to nie może powstrzymać się od obwiniania tych dwojga za swoje kłopoty. Kiedy nikt nie słyszy, nie nazywa ich inaczej, jak samoluby - miała powiedzieć osoba z otoczenia książęcej pary.

Redakcja poleca

Zupełnie inaczej do kwestii posiadania potomstwa podchodzi ponoć William. - Odczuwa wielką ulgę z powodu zakazu posiadania kolejnego dziecka. Middleton zawsze chciała mieć sześcioro dzieci, a gdyby sprawy potoczyły się po jej myśli, wkrótce ogłosiłaby czwartą ciążę. Książę William wie, że jego żona jest rozczarowana, ale uważa, że ich trójka wystarczy - miało przekonywać źródło The Globe.

Książę William i księżna Kate są rodzicami George’a, Charlotte i Louisa. Żałujecie, że prawdopodobnie nie doczekają się czwartego dziecka?