Obserwuj w Google News

Księżna Kate jest wściekła na księcia Williama. Wyznała to publicznie

2 min. czytania
20.05.2023 23:03
Zareaguj Reakcja

Książę William i księżna Kate uchodzą za zgrane i zgodne małżeństwo. Nie tylko przed kamerami, ale też w obecności poddanych darzą się szacunkiem i lubią sobie pożartować. Mało kto wie, że księżna nienawidzi jednej rzeczy u swojego męża – zresztą chyba wiele osób byłoby podirytowanych.

Książę William księżna Kate
fot. Ben Birchall/Associated Press/East News

Książę William i księżna Kate są uwielbiani przez Brytyjczyków. Ich związek bywał burzliwy – raz nawet się rozstali, ale szybko uświadomili sobie, że ogromne się kochają. Powodem miały być rzekome zdrady Williama. Relacji nie rozerwała nawet Camilla, która od początku ma nie darzyć Kate sympatią. Zresztą nawet teraz ma skłonności do upokarzania przyszłej królowej. Mimo wszystko Kate nade wszystko kocha męża, ale jednej rzeczy nie znosi.

Zobacz także:  Księżna Kate wszystkich oszukała? Fani Eurowizji nie mają wątpliwości

Książę William irytuje księżną Kate jedną rzeczą

Poddani często zastanawiają się, jak wygląda życie rodziny królewskiej za zamkniętymi drzwiami. Książę William i księżna Kate niejednokrotnie swoim zachowaniem na zdjęciach czy nagraniach pokazywali, że wcale nie zadzierają nosa i nie czują się równiejsi. Syn króla Karola III ma jednak jedną wadę.

Słabością księcia Williama jest… pizza. Wiele osób uwielbia to danie, a księżna Kate wcale nie byłaby zła o to „uzależnienie”, gdyby nie potężne bałaganiarstwo męża. Wszystko wyszło na jaw w 2018 roku, gdy małżeństwo wizytowało bazę sił powietrznych Wielkiej Brytanii na Cyprze.

Redakcja poleca

Gdy książę William wszedł do obiektu rekreacyjnego, rzucił tylko, aby „trzymać pizzę z dala od sof”. Księżna Kate zmierzyła go wzrokiem i wytłumaczyła, że nie może znieść, gdy mąż je posiłki na kanapie. Przez to na meblach zostają nieznośne okruszki, które doprowadzają księżną do białej gorączki.

W jednym z wywiadów również poruszyli temat jedzenia. W tym przypadku nie są zgrani – Kate lubi ostre dania, których William nie znosi. Zdarza im się zamawiać coś na wynos, czym po raz kolejny zaskarbili sobie sympatię poddanych.