Zamknij

Książę Harry miał romans? Meghan Markle będzie wściekła

27.11.2022 21:51

Książę Harry, zanim poznał Meghan Markle, był doskonale znany ze swojego rozrywkowego stylu życia – co zresztą niejednokrotnie przyprawiało Elżbietę II o palpitacje. Teraz wychodzą na jaw kolejne rewelacje. Syn księżnej Diany miał mieć romans z o 13 lat starszą kobietą.

Książę Harry
fot. SASCHA SCHUERMANN/AFP/East News

Książę Harry już niedługo wydaje swoją autobiografię – na 10 stycznia zaplanowano premierę książki, która ma poruszać kilka kontrowersyjnych tematów dotyczących rodziny królewskiej. Nic dziwnego, że gwiazda reality show, Catherine Ommanney, przypomniała sobie o romansie sprzed lat. Ile w jej opowiadaniach prawdy, a ile chęci zaistnienia na łamach tabloidów?

Zobacz także: Meghan i Harry w tarapatach. Hollywoodzkie elity nie chcą mieć z nimi nic wspólnego

Książę Harry miał romans?

Catherine Ommanney, znana z reality show „Real Housewives of D.C.”, przypomniała sobie o zdarzeniu sprzed kilkunastu lat. Postanowiła zwierzyć się dziennikowi „The Sun” z przelotnego romansu z księciem Harrym w roli głównej.

Wszystko miało miejsce 17 lat temu. Catherine miała 34 lata i dwójkę dzieci, a książę Harry miał tylko 21 lat. Ich miłosna przygoda miała zacząć się w Londynie w jednym z barów. 34-latka wpadła w oko synowi księżnej Diany, więc ten miał zacząć z nią flirtować.

- Mieliśmy wspólnych znajomych w branży nieruchomości, dlatego on mi się przedstawił. Miał na sobie kapelusz w stylu australijskim, który mnie rozśmieszył, więc zapytałam go: „Czemu wyglądasz jak pi*da?”. Nie wydaje mi się, żeby był przyzwyczajony do tego, że ludzie robią sobie z niego jaja. Kiedy zaczęliśmy rozmawiać, było tak, jakby nikogo innego nie było w pokoju – wspominała Catherine.

Celebrytka nie jest pewna, czy książę Harry był wtedy jeszcze w związku z Chelsy Davy, ale przyjęła jego zaproszenie i przenieśli się do kolejnego baru. Tam poniósł ich wspólny taniec, a Catherine dała młodzieńcowi ksywkę „Bobas” - książę miał uwielbiać lizaki. Później zaczęli się ze sobą przekomarzać i pojechali do domu przyjaciela syna Diany. Para miała spędzić beztroski wieczór w wannie, śpiewając piosenki. Znajomy księcia miał nawet zrobić im pamiątkowe zdjęcie.

- W pewnym momencie oświadczyłam mu, że muszę iść do domu. Wtedy podniósł mnie i przycisnął do ściany. Obdarzył mnie najbardziej niesamowitym, namiętnym pocałunkiem, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam w życiu. Zupełnie odebrało mi mowę – relacjonowała Catherine dla „The Sun”.

Catherine i Harry spotkali się jeszcze kilka razy, a atmosfera namiętności miała wcale nie gasnąć. Wszystko skończyło się, kiedy media zaczęły pisać o nowym romansie royalsa. Książę zmienił numer i Catherine tyle go widziała. Jednak los znów złączył ich ścieżki trzy lata później. Celebrytka miała już męża, ale rozmowa z Harrym przebiegła w bardzo miłej atmosferze.

loader
Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS