Harry i Meghan nie pojadą na koronację? Markle się boi

16.03.2023 18:45

Dzień koronacji Karola III zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym Meghan Markle i książę Harry mają coraz mniej czasu, by zdecydować się na udział w ceremonii. To jednak jest trudniejsze, niż się wydaje. Problemem dla Sussexów jest fakt, że Markle nie czuje się w towarzystwie royalsów mile widziana.

Meghan Markle
fot. Shutterstock/MattKeeble.com

Stało się. Meghan Markle i książę Harry otrzymali zaproszenie na koronację Karola III. To, czy na nią pojadą, jest zupełnie inną kwestią. Harry zaznaczył, że nie zamierza pojawić się na ceremonii, jeżeli nie otrzyma przeprosin od brata i ojca. Jednak nic nie wskazuje na to, by Karol i William mieli ustąpić.

Konflikt w rodzinie królewskiej jest dla Meghan ogromnym obciążeniem.

Meghan uważa, że ta sytuacja jest niesamowicie samolubna. I obwinia za nią Karola, a częściowo nawet Harry'ego doniosło źrodło Newidea.com.au.

W związku z tym księżna rozważa spędzenie dnia koronacji nie w Anglii a na Karaibach. To jednak nie rozwiązuje problemu, ponieważ jej wyjazd postawiłby Harry'ego w dosyć kłopotliwej sytuacji. Książę musiałby wybierać pomiędzy wizytą w rodzinnych stronach a dotrzymaniem towarzystwa żonie.

Zobacz także: Znany aktor bezlitośnie wypowiedział się na temat Meghan Markle. Zarzuca jej hipokryzję

Meghan Markle boi się przyjechać na koronację Karola III?

Dodatkowo księżna Sussex zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest mile widziana na dworze Karola III, a to dodatkowo komplikuje sprawę. W rozmowie z Closer Magazine były kamerdyner księżnej Diany ocenił, że Meghan brakuje odwagi, by stawić się na ceremonii koronacyjnej.

Jeżeli wezmą udział w ceremonii, to będzie to dla nich bardzo niewygodne. Szczególnie dla Meghan skomentował w wywiadzie.

Biorąc pod uwagę jej wieloletni konflikt z rodziną królewską, Meghan rzeczywiście może czuć się nieco niepewnie. Wizyta w rodzinnych stronach Harry'ego mogłaby nie skończyć się dla niej dobrze. Już teraz do zagranicznych mediów zaczęły docierać głosy niezadowolenia roylasów z tego, że Sussexowie w ogóle zostali zaproszeni na wydarzenie.

Bardzo wielu krewnych będzie traktowało ich ozięble. Jeden z nich powiedział: "Mam nadzieję, że zostaną posadzeni na Islandii" podało źródło Daily Mail.

Czy Meghan i Harry mimo wszystko zdecydują się na wzięcie udziału w koronacji Karola III?

loader

Źródła: RadioZET.pl/DailyMail.co.uk/Closer Magazine