Obserwuj w Google News

Książę Albert wystawił swoją żonę. Przyłapano go w obecności byłej kochanki

2 min. czytania
22.09.2023 22:57
Zareaguj Reakcja

Książę Albert i księżna Charlene znów przechodzą kryzys? Media po raz kolejny spekulują, że w małżeństwie nie dzieje się najlepiej. Wszystko przez to, że książę Albert wolał wybrać się do Niemiec na Oktoberfest, niż uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez fundację swojej żony. Co więcej, w Monachium pojawiła się była kochanka głowy państwa.

Książę Albert wybrał Oktoberfest zamiast imprezy z żoną
fot. SYSPEO/SIPA/SIPA/East News, SplashNews.com/East News

Już od dawna mówi się, że książę i księżna Monako przechodzą poważny kryzys. Mimo wszystko para zapewniała, że ich relacje są dobre i nadal się kochają – dowodem miały być publiczne wyjścia, gdzie pozowali uśmiechnięci i objęci. Jednak ostatnie wydarzenia mogą pokazywać, że książę Albert niezbyt szanuje księżną Charlene. Jeszcze niedawno zapewniał, że na pewno pojawi się w RPA na wyjątkowym wydarzeniu fundacji swojej ukochanej. Okazało się, że woli wypad na piwo.

Zobacz także:  Książę William i księżna Kate mają kryzys? Wyciekły nowe informacje

Znów kryzys u księcia Alberta i księżnej Charlene?

Księżna Charlene z Monako udała się do RPA w celu uczestnictwa w Waterbike Challenge. W dniach 15-17 września miał jej towarzyszyć mąż, książę Albert. Informację zawarto nawet w oficjalnym komunikacie. Jakie było zaskoczenie obecnych na wydarzeniu w RPA, gdy księżna pojawiła się bez Alberta.

Księżna Charlene była zmuszona kibicować uczestnikom w samotności, a następnie bez wsparcia męża wręczać medale. Co robił wtedy książę Albert? Smakował piwa na Oktoberfeście w Monachium. Wydawał się być bardzo zadowolony, ponieważ imprezował do późnych godzin nocnych. Przy okazji udzielił krótkiej wypowiedzi dla telewizji RTL.

- Żona jest w RPA, ponieważ ma wydarzenie dla swojej fundacji. A dzieci są zbyt małe, by przyjechać na Oktoberfest. Jest fantastycznie. To wspaniały festiwal, najlepszy na świecie i bardzo się cieszę, że tu jestem – tłumaczył Albert przed kamerami.

Redakcja poleca

Jakby tego było mało, to na Oktoberfeście bawiła się również była kochanka księcia Alberta – Nicole Coste. Opublikowała nawet zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje ubrana w tradycyjny niemiecki strój ludowy. Czy księżna Charlene powinna wątpić w wierność męża?

Dziennikarze „Bild” ustalili, że Nicole Coste i książę Albert przebywali w jednym namiocie, ale nie przywitali się ze sobą i siedzieli z dala od siebie. Wiadomo jednak, że byłych kochanków łączą dość dobre relacje, ponieważ niedawno wspólnie świętowali 20. urodziny ich syna, Alexandre’a. Sam Alexandre niedawno przerwał milczenie, aby wyjaśnić, jak wyglądają stosunki między nim a ojcem.

Nie przegap
Rozwody kościelne w polskim show-biznesie. Kto unieważnił swoje małżeństwo?
8 Zobacz galerię
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News